Інтерфакс-Україна
14:59 20.03.2014

Міноборони: Російські військові продовжують провокації проти українських військових частин

1 хв читати

Російські війська продовжують провокації проти українських військових частин у Криму, заявив заступник міністра оборони України Леонід Поляков.

"Поруч із бортом корвета "Тернопіль" періодично курсує буксир ЧФ РФ, з борту якого кидають бойові гранати в бік корвета, від них корабель отримує пошкодження", - сказав Л.Поляков на прес-конференції в четвер у Києві.

Також, за його словами, була спроба проникнення на аеропорт Бельбек.

"Це напад було зупинено шляхом застосування зброї і попереджувальних пострілів", - сказав заступник міністра.

Л.Поляков також розповів, що українським військовим постійно погрожують штурмом і чинять психологічний тиск, щоб змусити перейти під юрисдикцію Росії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог окупував три села біля Покровська та Гуляйполя за добу - DeepState

"Метінвест" за війну скоротив працівників у 2,3 рази – HR-директор компанії

Єрмак не відповів на запрошення мобілізуватись до ЗСУ - військова Чорновол

Качка у Кнесеті обговорив з міністром економіки Ізраїлю посилення економічного діалогу та обміну інноваціями

Найскладнішим наслідком атак РФ по енергетиці є передача електроенергії по країні – заступник глави Міненерго

СБУ заочно повідомила про підозру російському медику на прізвисько "доктор зло", який піддавав тортурам полонених

ГУР: 13 із 49 задіяних у виробництві "Іскандер-М" підприємств не перебувають під санкціями жодної країни

Понад 30 тис. українців активували програму "Укрзалізниці" з безкоштовних перевезень до 3000 км за першу годину

Novus в грудні відкриває 9 магазинів у столичному регіоні

Німеччина через механізм PURL у двох пакетах додатково закупить для України озброєння на суму $200 млн - глава МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА