Інтерфакс-Україна
18:00 28.03.2014

Гривня на міжбанку в п'ятницю зміцнилася до 11,3 грн/$1

1 хв читати

Курс гривні на міжбанківському валютному ринку в п'ятницю зміцнився до 11,3000 грн/$1 з 11,4000 грн/$1 у попередній робочий день.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" дилери комерційних банків, котирування на міжбанку у фінальній частині торгів становили 11,2500-11,3500 грн/$1.

Національний банк України в цей день на ринок не виходив.

Курс гривні на міжбанку на початок 2014 року становив 8,2850 грн/$1.

Як повідомлялося, у Нацбанку вважають, що зростання девальваційного тиску на гривню є традиційним явищем для кінця місяця і пов'язаний із здійсненням платежів за імпорт і погашенням зовнішніх боргів. Пропозиція валюти на міжбанку України підтримується за допомогою низки адміністративних вимог, зокрема, щодо обов'язкового продажу 50% валютного виторгу.

У Мінфіні прогнозують, що середній курс гривні у 2014 році може становити 10-10,1 грн/$1.

Історичний мінімум міжбанківського курсу гривні був зафіксований 27 лютого 2014 року, коли значення окремих котирувань перевищило рівень 11,8000 грн/$1.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна готова допомогти Аргентині у боротьбі зі наслідками повені - Зеленський

Макрон провів розмову із Зеленським та закликав Росію довести, що вона дійсно хоче миру

ОВА долучать до електронного кабінету перевізника

Румунській політикині Йованович-Шошоаке заборонено в’їзд в Україну за підтримку російської агресії

Секретарем Ради підприємців при президенті буде радник глави ОП і заступник голови правління Ощадбанку Каціон

Сибіга зустрівся в Індії з радником прем’єра Великої Британії з нацбезпеки для обговорення дипломатичних зусилль для досягнення миру

Росіяни з початку березня намагаються прорвати лінію П'ятихатки-Малі Щербаки в Запорізькій області – DeepState

Єрмак закликав генсека Міжнародної морської організації запровадити посилені заходи з протидії тіньового флоту РФ

Процедура мобілізації є незворотною, навіть якщо проведена з порушеннями – Верховний суд

Макрон і прем'єр Канади в спільній заяві висунули вимоги до РФ про чіткі зобов’язання щодо України – ЗМІ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА