10:24 01.04.2014

Закон із податковими правками про запобігання фінансовій катастрофі набув чинності

1 хв читати

Закон "Про запобігання фінансовій катастрофі та створення передумов для економічного зростання в Україні" надрукований у вівторок у газеті "Голос України" й набув чинності.

Цей документ було проголосовано разом з антикризовими поправками до держбюджету-2014 27 березня, він входить до пакета, фінансову підтримку якому готові надати Міжнародний валютний фонд (МВФ) та інші міжнародні кредитори.

Ухвалений закон, зокрема, фіксує ставки ПДВ і податку на прибуток на рівні 20% і 18% відповідно, скасовуючи плани щодо їх зменшення, вводить прогресивну шкалу оподаткування для пасивних прибутків розміром понад 20 тис. грн на рік за ставками 15% - 20% - 25% (з 1 липня), підвищує акцизні збори та платежі за використання природних ресурсів, відновлює 0,5% збір за валютообмінні операції.

Окрім того, документ зменшує низку виплат, зокрема при народженні дитини, скорочує чисельність правоохоронців і працівників прокуратури.

За оцінками уряду, в первинній версії цей законопроект мав збільшити дохідну частину бюджету приблизно на 44 млрд грн із розрахунку на рік.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Рада планує ввести штрафи від 20% до 50% від суми заборгованості з виплати аліментів

Порошенко підписав закон про виплати для іноземців службовців ЗСУ

У Грузії з 1 травня посилюється заборона на куріння в громадських місцях

Ухвалення закону про Антикорупційний суд з рекомендаціями Венеціанської комісії дасть шанс домовитися з МВФ про поетапне підвищення тарифів на газ

ВР відмовилася ухвалити закон про соцзахист чорнобильців, на якому наполягали "радикали"

Закон, що дозволяє росіянам збирати хмиз, підписаний президентом РФ

Порошенко підписав закон про захист дітей від сексуальної експлуатації

Порошенко підписав закон про реформу в сфері паркування

Варшава не прагне "обирати героїв" для України і писати її підручники з історії

Імплементація закону щодо Донбасу дасть змогу Україні повернути контроль над окупованими районами Донбасу та Кримом- Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА