16:33 15.04.2014

Деякі провайдери в Донецькій і Луганській областях повернули мовлення 4 російських каналів

1 хв читати

Деякі провайдери телевізійного мовлення в Донецькій і Луганській областях відновили мовлення чотирьох російських каналів попри судове рішення, яким заборонено це мовлення, повідомив голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Володимир Манжосов на брифінгу в Києві у вівторок

У свою чергу, як повідомила заступник голови ради Лариса Мудрак, у Донецькій області відновили мовлення російських каналів 12 зі 118 провайдерів, у Луганській - 40 із 57 провайдерів.

Як наголосила Л.Мудрак, у більшості випадків провайдери повертають трансляцію під тиском. Нацрада розбирається і вивчає інформацію щодо кожного випадку, а також звертається за цими фактами до МВС і прокуратури.

"Будь-яку подібну інформацію необхідно ретельно перевіряти", - сказала вона.

Як повідомлялося, Окружний адміністративний суд Києва у вівторок оголосив перерву до 29 квітня в розгляді позову Нацради України з питань телебачення і радіомовлення до ТОВ "Торсат" стосовно заборони мовлення російських каналів "РТР-Планета", "Россия-24", "Первый канал" та "НТВ".

Тимчасова заборона на трансляцію цих каналів в Україні, введена рішенням суду від 25 березня, залишилася в силі, оскільки суд відхилив клопотання представника російських каналів про її скасування. Суд аргументував оголошення перерви в слуханні справи необхідністю надати можливість представникам російських телеканалів ознайомитися з її матеріалами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА