Інтерфакс-Україна
16:46 17.04.2014

Держприкордонслужба України суттєво обмежила в'їзд до країни дорослих чоловіків - громадян РФ, у зв'язку із загрозою тероризму

2 хв читати
Держприкордонслужба України суттєво обмежила в'їзд до країни дорослих чоловіків - громадян РФ, у зв'язку із загрозою тероризму

Державна прикордонна служба України суттєво обмежила в'їзд на територію країни дорослим чоловікам - громадянам Російської Федерації, у зв'язку із загрозою терористичних актів.

"З сьогоднішнього дня ми суттєво обмежили пропуск в Україну дорослих чоловіків-росіян", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі прикордонного відомства.

Таке рішення було ухвалено у зв'язку з наявністю інформації про можливі провокації і терористичні акти. "У зв'язку з інформацією про можливі провокації на державному кордоні та терористичні акти, прикордонники тимчасово посилили контроль за громадянами, які в'їжджають до країни з РФ", - повідомили в прес-службі.

У свою чергу, російський "Аерофлот" у четвер повідомив про обмеження для дорослих громадян РФ при в'їзді до України. Згідно з повідомленням авіаперевізника, відповідне повідомлення надійшло від української влади.

Зокрема, обмеження діятиме стосовно чоловіків віком від 16 до 60 років. Пропуск цієї категорії буде здійснюватися лише в екстрених випадках і за рішенням начальника регіонального управління (прикордонного загону) після проведення контролю, зазначається в повідомленні авіаперевізника. Наприклад, за наявності документів, що підтверджують родинні зв'язки, смерть або тяжку хворобу близьких родичів. У повідомленні також уточнюється, що без підтверджувальних документів в'їзд дозволено лише громадянам РФ, які йдуть сім'ями з дітьми.

Обмеження також стосуються чоловіків від 16 до 60 років з українським громадянством, які зареєстровані на території Криму і міста Севастополя. "Аерофлот" повідомляє, що пропуск цієї категорії осіб здійснюватиметься за рішенням начальника прикордонного загону лише у разі поїздки на похорон близьких родичів, наявності документів про тяжку хворобу близьких родичів, квитків на літаки, туристичних ваучерів, повідомляє "Аерофлот".

Обмеження на в'їзд на територію України стосуватиметься і жінок віком ід 20 до 35 років, які мають українське громадянство, зареєстрованих на території Криму і Севастополя. Їх пропускатимуть на територію України лише після перевірочних заходів, інформує російський авіаперевізник.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА