Інтерфакс-Україна
13:16 23.04.2014

70% українців виступають за унітарну форму держустрою - опитування

1 хв читати

Майже 71% жителів України підтримують унітарну форму державного устрою, за ідею федералізації виступають близько 19%.

Про це свідчать дані соціологічного дослідження "Україна. Президентські вибори-2014, квітень", проведеного чотирма соцслужбами (Центром соціальних і маркетингових досліджень "СОЦИС", Київським міжнародним інститутом соціології, соціологічною групою "Рейтинг" і Центром Разумкова) на замовлення Всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України", та презентовані на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в середу.

Згідно з даними опитування, на запитання, прибічником якої форми державного устрою ви себе вважаєте, 70,9% респондентів назвали унітарну державу, 18,7% - федеративну. 10,4% відмовилися відповідати або не визначилися.

Опитування проводилося 9-16 квітня в усіх регіонах України (без урахування населення Криму). Аудиторія дослідження: населення України віком від 18 років і старше. Опитано 6200 респондентів (по 1550 респондентів для кожного із соціологічних центрів) в особистому формалізованому інтерв'ю згідно з опитувачем (face to face) за місцем проживання респондента. Статистична похибка вибірки (довірчий інтервал) не перевищує 0,8%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На гуляйпільському напрямку під час перегрупування один із підрозділів неузгоджено відійшов із позицій, ворог зайшов у фланг Сил оборони - Волошин

Генсек Ради Європи: Той факт, що на столі є пропозиція щодо миру для України, – це позитивний момент

Печерський райсуд Києва зірвав розгляд апеляції ексголови "Укренерго" Кудрицького – ЦПК

ТОК Gulliver можуть відкривати поетапно, проте дати ще не визначені

У Покровську українські військові південніше від залізниці проводять рейди для засідок та знищення ворога - ДШВ

Італія екстрадує до ФРН українця Кузнєцова, якого підозрюють у причетності до підриву газогонів "Північний потік" у 2022р., – ЗМІ

ОГП та СБУ скерували до Печерського райсуду Києва угоду з нардепом Христенком – ЦПК

Глава "Укренерго": Енергетики сьогодні набагато більше готові до найгіршого сценарію – блекауту, який виношує РФ

Російський суд засудив до довічного вісьмох обвинувачених у справі про вибух на Керченському мосту у жовтні 2022р.

Європарламент закликав ЄС взяти на себе більше відповідальності за європейську безпеку та підтримувати мир в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА