Інтерфакс-Україна
15:49 26.04.2014

В українську армію повернуть "строковиків", не виключає міністр

1 хв читати

У Збройні сили України можуть повернути строкову службу, заявляє в.о. міністра оборони Михайло Коваль.

"Армія буде професійною - це майбутнє Збройних сил. Але поки що Збройні сили не готові до цього. Тому, можливо, нам доведеться на деякий час повернути 21-23-річних хлопців, і вони послужать державі", - сказав він журналістам у суботу в Києві.

За словами М.Коваля, необдумана політика переходу на контрактну службу показала свої негативні сторони, зокрема, в Криму.

"Якби там (у військових частинах - ІФ) були "строковики", то і ситуація могла б бути іншою", - вважає міністр.

Крім того, зазначив глава Міноборони, у Збройних силах України ще не створено хорошої бази для підготовки та життєзабезпечення контрактників.

Еще по теме

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Примари" ГУР вполювали дві дороговартісні РЛС окупантів в Криму

Перші іноземні добровольці прибули у ББпС "Спалах" – Сухопутні війска

Зеленський прибув до Берліна, де зустрінеться у неділю з американською переговорною командою

Через ворожі удари у Запоріжжі травмовано десять людей, в тому числі дитина та співробітники ДСНС і Патрульної поліції

У Кремлі наполягають на неприйнятності корективів щодо територіальних питань у мирній угоди з Україною

В Австралії вже 12 загиблих внаслідок теракту - ЗМІ

Зеленський у п’ятницю відвідає з візитом Польщу

США запропонували компроміс по Донбасу у вигляді відходу ЗСУ та незаходу на цю територію військових РФ – Зеленський

Невеликий мокрий сніг, на дорогах ожеледиця очікуються на значній території Україні у понеділок

Зеленський: у разі провалу цих переговорів треба брати себе в руки, знаходити інший шлях і знов робити все, щоб війна закінчилась

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА