Інтерфакс-Україна
11:45 29.04.2014

Україна погодилася на проведення зустрічі з ЄС та РФ щодо газу 2 травня у Варшаві - прес-служба Оттінгера

1 хв читати

Міністр енергетики України Юрій Продан надав принципову згоду на проведення 2 травня у Варшаві тристоронньої зустрічі за участю Євросоюзу та Росії з газової проблеми, повідомила прес-служба члена Єврокомісії з питань енергетики Гюнтера Оттінгера.

"Член Єврокомісії з питань енергетики Г.Оттінгер перебував у контакті з українським міністром енергетики Ю.Проданом, який принципово погодився з датою та місцем проведення такої зустрічі", - йдеться в повідомленні.

Напередодні ввечері офіційний представник ЄК Сабіне Бергер повідомила "Інтерфаксу", що Г.Оттінгер і міністр енергетики РФ Олександр Новак обговорили по телефону питання постачання газу до України та ЄС, а також необхідність якнайшвидше провести тристоронню зустріч із цієї проблеми. "Можливою датою проведення такої зустрічі може бути 2 травня у Варшаві за умови, що міністра Ю.Продана також влаштує цей час і місце", - зазначила С.Бергер.

Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу у своєму листі президенту РФ Володимиру Путіну, надісланому в середині квітня, повідомив, що ЄК готова провести тристоронні консультації з Російською Федерацією і, з відома українського уряду, з Україною.

"Пропоновані консультації мають допомогти уникнути крайнього сценарію та гарантувати безпеку постачання і транзиту, водночас мають створити необхідні умови для структурованої співпраці, зокрема, щодо модернізації газотранспортної системи України", - йшлося в листі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська делегація на чолі з Зеленським прибула до Флориди на зустріч із Трампом

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА