Інтерфакс-Україна
16:19 29.04.2014

УЖШК випустила в рейс перший після модернізації потяг Hyundai за маршрутом Київ-Харків

2 хв читати

Держпідприємство "Українська залізнична швидкісна компанія" (УЖШК) 29 квітня 2014 року випустило в рейс перший після модернізації потяг класу "Інтерсіті+" виробництва корейської Hyundai Rotem за маршрутом Київ-Харків, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" директор УЖШК Леонід Лобойко у вівторок.

За його словами, потяг вирушив у рейс у повній комплектації.

Л.Лобойко зазначив, що наступний модернізований потяг вийде в рейс приблизно до 9 травня поточного року. Також він наголосив, що УЖШК має намір зберегти такі темпи модернізації та виходу потягів у рейси.

Як повідомлялося, виявлена технічна несправність одного з потягів "Інтерсіті+" призвела до того, що Нyundai Rotem спільно з УЖШК 12 лютого вирішили з метою безпеки пасажирів призупинити експлуатацію всіх 10 потягів.

Комплексний технічний огляд потягів здійснили корейські фахівці. Йшлося про несправності тримальної конструкції кузова потяга.

Тоді для заміни потягів Hyundai на маршруті Київ-Харків було задіяно двосистемні потяги Skoda і потяги локомотивної тяги "Україна-2" виробництва Крюківського вагонзаводу, на інших маршрутах - потяги з локомотивною тягою, сформовані з СВ і купейних вагонів.

Генпрокуратура України в березні відкрила кримінальне провадження щодо УЖШК за експлуатацію електропоїздів Hyundai з несправностями та без ліцензії на перевезення пасажирів цими потягами. УЖШК у відповідь спростувала звинувачення ГПУ заявивши, що вона має необхідну ліцензію.

В Україні перебувають в експлуатації 10 потягів класу "Інтерсіті+" виробництва Hyundai Rotem. Вони до припинення руху курсували з Києва до Львова, Донецька, Запоріжжя, Дніпропетровська, Харкова.

УЖШК створено згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 22 лютого 2012 року. Опікується організацією експлуатації та технічного обслуговування швидкісного рухомого складу вітчизняних і зарубіжних виробників.

У розпорядженні УЖШК перебуває 10 потягів Hyundai і два потяги виробництва чеської компанії Skoda.

ОСТАННЄ

Відновлення водійських документів для громадян, які постраждали під час обстрілів, буде безкоштовним - Свириденко

Мінкультури вважає УКФ недофінансованим, і буде просити збільшення фінансування на 2026р

Кабмін оновив порядок надання допомоги захисникам, які повернулися з полону - Свириденко

Шмигаль повідомив про вдосконалення лікування та реабілітації звільнених з полону українців

На Кіровоградщині затримано банду, яка труїла людей і вимагала неіснуючі борги – глава Нацполіції

ВАКС визнав винним ексголову ДСА Сальникова у зловживанні впливом і засудив до 3 років позбавлення волі

УЧХ допомагає евакуювати жителів мікрорайону Корабел у Херсоні

У Мінкультури розповіли, якими інструментами будуть стимулювати створення професійної спільноти театральних критиків

Буданов закликав українців не вестися на маніпуляцію емоціями, до якої вдається РФ

Керівниці "Сегежа Україна" висунута підозра через передачу синові майна держпідприємства – Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА