10:58 04.05.2014

Казахстан закликає до дотримання Женевських домовленостей щодо врегулювання ситуації в Україні - МЗС Казахстану

1 хв читати

Останні події в Україні мають стати серйозним сигналом для якнайшвидшого відновлення миру, стабільності та безпеки у цій країні, заявив МЗС Казахстану.

"У Казахстані вельми занепокоєні зростанням насильства в Україні, зокрема у зв'язку з подіями в Одесі, Слов'янську та Краматорську. З почуттям глибокого жалю відзначаємо, що ці події спричинили загибель великої кількості людей", - наголошується в заяві казахстанського зовнішньополітичного відомства.

Астана закликає всі сторони, залучені до протистояння, негайно відмовитися від насильства й ескалації загроз. "Вважаємо, що нині завдання полягає в тому, щоб докласти всіх зусиль для пошуку мирних шляхів врегулювання суперечностей та якнайшвидшої стабілізації ситуації", - наголошується в заяві.

Казахстан закликає всі зацікавлені сторони до дотримання домовленостей, досягнутих у Женеві 17 квітня. "Переконані, що події останніх днів мають стати серйозним сигналом для якнайшвидшого відновлення миру, стабільності та безпеки в Україні", - наголошує МЗС.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА