Інтерфакс-Україна
10:33 10.05.2014

Будівля Маріупольської міськради вигоріла частково

1 хв читати
Будівля Маріупольської міськради вигоріла частково

Будівля Маріупольської міськради внаслідок пожежі в ніч на суботу вигоріла частково.

"Вогнем пошкоджені лише окремі кабінети з 1 по 4 поверхи в правому крилі мерії, зокрема велика зала міськради, а також верхні поверхи в центральній частині будівлі", - повідомляє місцевий сайт "0629" у п'ятницю.

Інформації про постраждалих немає.

Крім того, повністю вигоріли барикади, які представники так званої Донецької народної республіки збудували біля входу до міськради.

Як відомо, у Маріуполі проходить антитерористична операція.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни продовжують атакувати на покровському напрямку, за добу зафіксовано 114 боєзіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни обстріляли Білозерку на Херсонщині, загинув мирний житель – ОВА

На місці вибуху у вагоні потяга на Київщині триває відновлення рейок, 28 потягів слідують зміненими маршрутами – Свириденко

Сьогодні ми ближчі до миру, ніж були вчора, але потрібно терпіння – президент Фінляндії на YES в Києві

ЦПД РНБО: безвізовий режим між РФ та Китаєм – це стратегічний канал для "повзучої" міграції в Сибір і на Далекий Схід

У Харкові внаслідок ДТП одна людина загинула, троє постраждали

Дрони ГУР атакували провідне військове хімічне виробництво у Пермському краї РФ - джерела

Перемога означає збереження суверенітету, незалежності, безпеку та вступ до ЄС, території 100% повернуться – Пінчук

В західних областях України очікуються пориви вітру 15-20 м/с – Укргідрометцентр

Сили оборони уразили Кірішський НПЗ у Ленінградській області рф – Стратком ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА