08:58 14.05.2014

Укрсоцбанк призупинив роботу трьох відділень у Маріуполі й одного в Донецьку

1 хв читати

Укрсоцбанк (Київ), що входить до найбільших в Україні, призупинив роботу трьох відділень у Маріуполі, одного - в Донецьку, повідомив банк на веб-сайті у вівторок.

"...Тимчасово призупинено роботу трьох відділень у Маріуполі, які розташовані за адресою: вул. 50-річчя СРСР, 44; вул. 130 Таганрозької дивізії, 102; пр. Будівельників, 89/22, і відділення в Донецьку, розташоване на просп. Дзержинського, 45", - йдеться в повідомленні.

Крім того, залишаються закритими два відділення банку в Донецьку, по одному - у Горлівці та Краматорську, два - в Луганську, одне - у Слов'янську.

Згідно з повідомленням, роботу відділень буде відновлено після нормалізації ситуації в регіоні.

Регіональна мережа Укрсоцбанку в Україні нараховує 399 відділень, зокрема 41 - у Донецькій області, 16 - у Луганській.

Як повідомлялося, в грудні-2013 UniCredit завершила інтеграцію своїх українських активів, об'єднавши Укрсоцбанк та Унікредит Банк.

Укрсоцбанк засновано в 1990 році. UniCredit Bank Austria AG наприкінці квітня 2014 року володів 36,9041% акцій Укрсоцбанку, ПРАТ "Ферротрейд Інтернешнл" - 35,5811%, UniCredit Spa - 26,479%.

За даними Нацбанку України, на 1 квітня 2014 року за розміром активів Укрсоцбанк посідав шосте місце (46,124 млрд грн) серед 181 фінустанови країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський подякував Америці та Трампу за візит, але наголосив на необхідності справедливого та тривалого миру

Єрмак: без реальних гарантій війна повернеться

Зурабішвілі - Зеленському: Ті, хто розуміє, що означає захищатися протягом останніх двох століть - на вашому боці

Шмигаль: Президент Зеленський правий. Мир без гарантій неможливий

МЗС Естонії: якщо Україна перестане воювати, то України не буде, час для Європи активізуватися

Стефанчук виказав підтримку позиції президента Зеленського на переговорах із Трампом

Макрон: РФ – агресор, Україна – народ який постраждав від агресії

Іспанський прем'єр Санчес : Україно, Іспанія з тобою

Вільна Європа не зрадить Україну – заступник лідера партії ХДС-ХСС

Віцепрем’єр Кулеба висловив підтримку Зеленському: Ми побачили у США непохитність щодо інтересів України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА