Інтерфакс-Україна
15:14 17.05.2014

Влада ДНР розраховує на допомогу Росії

2 хв читати

Влада самопроголошеної Донецької народної республіки готує запит до МЗС РФ із проханням про входження до складу Росії, заявив журналістам прем'єр-міністр ДНР Олександр Бородай.

"Звісно, ми плануємо (направити запит з проханням про входження до складу РФ). Логіка громадянської війни не дає нам змоги втрачати ні хвилини часу. Будемо це робити в терміновому порядку", - сказав він, відповідаючи на відповідне запитання журналістів.

При цьому так звана влада республіки розраховує на економічну допомогу з боку РФ. "Все наше машинобудування, вся наша промисловість, зав'язані на Росію. Якщо будуть тісні економічні зв'язки з Росією, то і економіка ДНР розвиватиметься. До того ж, ми розраховуємо на допомогу з боку РФ", - сказав він.

Крім того, О.Бородай не виключив можливості розміщення в майбутньому російських військових баз на території Донбасу. "Для початку може бути введено різні режими перебування російських військ, наприклад режим військових баз, така практика існує в різних державах", - сказав він журналістам.

Між тим глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив 14 травня, що намірів направляти війська на територію України у Москви немає.

"У нас немає жодних намірів відправляти кудись свої загони", - сказав Лавров в інтерв'ю телеканалу "Блумберг". Так він відповів на запитання, чи можуть російські війська з'явитися в Донецьку чи Луганську, якщо Москва визнає нелегітимними вибори президента України 25 травня.

Крім того, питання можливості приєднання до Росії східних областей України глава МЗС РФ назвав гіпотетичним. "Ми маємо починати не з гіпотетичного питання, хто кого може приєднати, а з того, як у цій країні почуватимуться люди",- сказав С.Лавров, відповідаючи на запитання, чи може Москва гарантувати, що схід України не увійде до складу Росії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський й Ішіба обговорили протидію спільній загрозі з боку РФ, КНДР та Ірану

Лідери Франції та Німеччини висловили намір посилити санкції проти Росії і сподіваються, що США вчинить те саме

Тіла ще трьох людей деблокували рятувальники з-під завалів зруйнованої дев'ятиповерхівки у Києві – ДСНС

Зеленський і Рютте обговорили можливі кроки перед самітом НАТО в Гаазі

Зеленський і Стармер обговорили напрямки санкційного тиску на РФ

Дрони-перехоплювачі, які розробили в Україні, необхідні багатьом країнам Європи та Америки – Зеленський

Зеленський про збільшення застосування РФ дронів: Єдина реальна зміна в поведінці Росії після зміни президента США

Зеленський на саміті G7 закликав лідерів допомагати Україні з ППО

Зеленський на G7: Важливо мати $40 млрд щорічної бюджетної підтримки для України

Україна презентувала ЄС блок законодавства щодо довкілля в межах скринінгу за Розділом 27

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА