Інтерфакс-Україна
12:11 20.05.2014

ЄС перерахував Україні перший транш макроекономічної допомоги - віце-президент Єврокомісії

1 хв читати
ЄС перерахував Україні перший транш макроекономічної допомоги - віце-президент Єврокомісії

Європейський Союз перерахував Україні перший транш макроекономічної допомоги в розмірі EUR100 млн, повідомив віце-президент Європейської Комісії Сіім Каллас.

"Я дуже радий підтвердити, що сьогодні відбулася виплата першої частини макроекономічної допомоги Україні в розмірі EUR100 млн", - сказав він у вівторок у Києві під час наради з питань децентралізації влади.

С.Каллас нагадав, що ЄС вирішив виділити Україні EUR1,6 млрд макроекономічної допомоги.

Також він повідомив, що другий транш із цієї допомоги в розмірі EUR500 млн Україна отримає, коли Верховна Рада ратифікує відповідний меморандум про взаєморозуміння, який забезпечить набуття чинності кредитної угоди.

Віце-президент Єврокомісії спрогнозував, що за умови ефективного та своєчасного впровадження реформ Україна отримає всю суму допомоги поточного року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак: Для нас важливо, щоб припинення вогню було повне, безумовне, і саме в цьому полягає українська позиція

МАГАТЕ вчергове має проблеми з заміною своєї команди на ЗАЕС, яка перебуває там понад два місяці – Гроссі

Стармер після зустрічі JEF: Підтримка України є "абсолютним фокусом" Британії та її північноєвропейських союзників

Макрон після розмов з Трампом очікує на 30-денне припинення вогню від РФ та попереджає інакше про рішучу відповідь

Внаслідок авіаудару на Сумщині загинула людина, ще одна зазнала поранень – ОВА

Зеленський ввів в дію санкції проти 58 росіян і 74 юросіб, серед них є компанії з Ірану, Узбекистану та Китаю (Гонконг)

Справедливий мир це засудження росії як країни-агресора – кардинал Бичок

Салліван відповів на критику щодо недостатньої підтримки України при Байдені та наголосив, що справжній мир - через силу

Португалія візьме участь у зустрічі Коаліції охочих - прем’єр-міністр

В Києві 10-11 травня можливі деякі обмеження руху центральними вулицями у зв’язку з урочистими заходами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА