16:35 04.06.2014

Водопостачання чотирьох міст Донецької області порушено через пошкодження ЛЕП - "ДТЕК Донецькобленерго"

1 хв читати
Водопостачання чотирьох міст Донецької області порушено через пошкодження ЛЕП - "ДТЕК Донецькобленерго"

Водопостачання міст Слов'янськ, Краматорськ, Дружківка та Костянтинівка Донецької області порушено через знеструмлення об'єктів КП "Вода Донбасу", повідомила прес-служба ПАТ "ДТЕК Донецькобленерго".

"4 червня у зв'язку з бойовими діями були пошкоджені дві високовольтні лінії 110 кВ "Райгородська-Бантишеве" і "Славтес-Райгородська" і, як наслідок, знеструмлено підстанцію "Райгородський водозабір", що постачає електроенергію на об'єкти комунального підприємства "Вода Донбасу" в Слов'янському районі. У результаті знеструмлення підстанції порушено водопостачання міст Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка, Слов'янськ", - зазначили в компанії.

За даними прес-служби, ремонтні бригади "ДТЕК Донецькобленерго" не мають можливості виконати відновлювальні роботи, оскільки в районі тривають бойові дії.

Крім того, в Слов'янському та Краснолиманському районах Донецької області бойових дій без електропостачання залишилися шість сіл: Андріївка, Червоноармійське, Карпівка, Тихоновка, Брусівка, Караван.

Як повідомлялося, "ДТЕК Донецькобленерго", що входить до п'ятірки найбільших обленерго країни, експлуатує розподільні електричні мережі Донецької області.

Енергохолдинг Ріната Ахметова "ДТЕК" володіє 71,34% акцій компанії, ще 25% її акцій належать державній НАК "Енергетична компанія України".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Венс: Подивимось, чи зможемо змусити росіян також погодитись на припинення вогню

Єрмак: Cподіваємося на продовження санкцій проти Росії

Міністри оборони Франції та Великої Британії обговорили підтримку ЗСУ для забезпечення довгострокової оборони країни

Представники США вирушили до РФ для обговорення припинення вогню в Україні – Трамп

USAID розірвало грантову угоду на $75 млн з Фондом підтримки енергетики в EUR1 млрд – Секретаріат ЕС

До міжнародного Реєстру збитків у Гаазі додали категорію зниклих безвісти – Федоров

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться до 10 травня – ДПСУ

Чернишов: питання залучення мігрантів є умовою повоєнного розвитку економіки, але суспільство ще не готове до цього

ЄС визначив коло товарів зі США, на які може запровадити мита - ЗМІ

У держави не існує окремих політик чи програм для українців за кордоном - Чернишов

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА