Інтерфакс-Україна
18:35 05.06.2014

У Донецьку ситуація залишається спокійною - мерія

1 хв читати
У Донецьку ситуація залишається спокійною - мерія

Ситуація в Донецьку станом на 17.00 четверга залишається стабільною.

Як повідомляє офіційний сайт міського голови та міської ради Донецька, торговельну мережу забезпечено всіма видами продовольчих і непродовольчих товарів, комунальні служби та системи життєзабезпечення працюють без збоїв.

Транспортні обмеження діють на Київському проспекті від просп. Партизанського до аеропорту та від Авдотьїнського залізничного переїзду у напрямку селища Авдотьїне.

Відновлено рух транспорту на перетині вулиць Пухова та Одеської.

У мерії також просять жителів Донецька "зважено оцінювати інформацію зі ЗМІ, довіряти виключно офіційним джерелам та зберігати спокій".

ОСТАННЄ

Келлог та Віткофф поїдуть до Туреччини на переговори між Росією і Україною – ЗМІ

Оголошено підозру організатору схеми переправлення ухилянтів за кордон - спецпрокуратура

Вісім фільмів номіновані на кінопремію "Золота Дзиґа " 2025р

Суд у Франції засудив Депардьє до 1,5 років позбавлення волі умовно у справі про домагання

Експорт зерна з портів Одеси перевищує довоєнний рівень – Одеська ОВА

На новопавлівському напрямку доволі складна ситуація, ворог намагається прорватися до адмінкордону з Дніпропетровщиною

Військова авіація Польщі та Румунії у взаємодії з "літаючими радарами" НАТО проводять навчання над Литвою

Шмигаль обговорив з віцепрезидентом IFC продовження співпраці та спільні проєкти

Уряд погодив виключення чотирьох індустріальних парків з Реєстру

Бізнес підтримав ініціативу оподаткування доходів з цифрових платформ, проте пропонує доопрацювати два аспекти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА