Інтерфакс-Україна
20:39 05.06.2014

Кабмін за пропозицією прикордонслужби вирішив припинити рух через низку пунктів пропуску в Луганській і Донецькій областях на кордоні з РФ

2 хв читати
Кабмін за пропозицією прикордонслужби вирішив припинити рух через низку пунктів пропуску в Луганській і Донецькій областях на кордоні з РФ

Кабінет Міністрів у четвер ухвалив рішення щодо припинення руху через деякі пункти пропуску в Луганській та Донецькій областях на кордоні з Росією.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, таке рішення ухвалено з міркувань громадської безпеки та з метою запобігання виникненню загрози життю або здоров'ю населення внаслідок небезпечних подій, що відбуваються на окремих територіях, а також з урахуванням пропозиції Державної прикордонної служби України щодо припинення руху відповідно до ч. 1 ст. 10 угоди між українським та російським урядами про пункти пропуску через держкордон між Україною та РФ і ст. 7 угоди між урядами двох держав про порядок перетинання українсько-російського держкордону жителями прикордонних регіонів України та РФ.

Згідно з рішенням, припинено рух через пункти пропуску: в Луганській області - Должанський, Червонопартизанськ, Червона Могила, Новоборовці, Краснодарський (пункт пропуску на суміжній території - Донецьк), Краснодарський (пункт пропуску на суміжній території - Нижній Швирьов), Сєверний; у Донецькій області - Маринівка.

Кабмін доручив Міністерству закордонних справ поінформувати російську сторону про це рішення.

Раніше в четвер повідомлялося, що Державна прикордонна служба України закрила деякі пункти пропуску на кордоні з Росією в Луганській області у зв'язку з безпековою ситуацією в регіоні. Так, тимчасово закрито пункти пропуску Червонопартизанськ, Должанський і Червона Могила, про що офіційно повідомлено Російській Федерації.

Прикордонвідомство направило також пропозиції до Кабінету Міністрів щодо припинення руху через низку пунктів пропуску на кордоні з Росією відповідно до ч. 1 ст. 10 угоди між урядом України та урядом Російської Федерації про пункти пропуску через державний кордон між Україною та Російською Федерацією.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російська делегація прибула до Стамбулу для участі у переговорах з Україною

Тшасковський мінімально відірвався від Навроцького у другому турі президентських виборах у Польщі – екзит-поли

Сенатор Грем: Якщо ви хочете, щоб війна закінчилася, змусьте Китай допомогти її припинити

Зеленський: Україна надалі пропонуватиме в Стамбулі повне припинення вогню попри відсутність зворотних пропозицій РФ

Зеленський: Офіс нашої операції на території Росії знаходився безпосередньо поруч з управлінням ФСБ

Зеленський про спецоперацію СБУ: Україна захищає себе і робить усе, щоб Росія відчула необхідність завершення цієї війни

Три жінки загинули через удари РФ по Запорізькому району

СБУ провела спецоперацію із забезпечення без’ядерного статусу РФ - Стефанчук

Літній чоловік загинув під ворожим обстрілом Запоріжжя

Армія РФ з початку року втратила майже 146 тис. військових та понад 1 тис. танків – ОСУВ "Хортиця"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА