Інтерфакс-Україна
13:47 08.06.2014

Десятеро військовослужбовців Президентського полку записалися в батальйон "Донбас", стверджує його командир Семенченко

2 хв читати
Десятеро військовослужбовців Президентського полку записалися в батальйон "Донбас", стверджує його командир Семенченко

Десятеро військовослужбовців Президентського полку Збройних сил України записалися в добровольчий батальйон територіальної оборони Донецької області "Донбас", заявляє його командир Семен Семенченко.

"Тільки що записалися переведенням 10 осіб із Президентського полку. Петре Олексійовичу (президент України Петро Порошенко - ІФ), відпустите хлопців з нами?", - написав С.Семеннченко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у неділю.

Також він повідомив, що до 16.00 на Майдані батальйон проводить останній призов. "Усі хто нас не знайшов, не додзвонився, не встиг - мобілізаційний пункт на Хрещатику - мікроавтобуси навпроти готелю "Хрещатик". Або підходимо до людей у чорній формі з нашивками "Донбасу". Всі хто на фронт не хоче - бережіть здоров'я", - написав С.Семенченко.

Раніше він написав, що база Нацгвардії в Нових Петрівцях (Вишгородський р-н, Київська обл.) більше не може вмістити всіх, хто записався до складу батальйону "Донбас".

"Сюди їхати поки що не треба. У нас вже фактично два склади - понад 800 осіб. Це вже полк якийсь... До рішення командування про формування ще одного батальйону Нацгвардії (сподіваюся воно буде) приймаю рішення про перенаправлення потоку патріотів в лави добровольчого батальйону "Донбас" (фактично це партизани) на бази в Донецькій області", - повідомив С.Семенченко.

Командир батальйону додав, що з вівторка 10 червня прийом у "Донбас" буде відновлено, але вже без статусів, держгарантій і зарплат.

За його словами, частина, сформована в Нових Петрівцях, "вирушає на фронт найпізніше 23.06".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: вночі завершився ремонт високовольтної лінії, що з’єднує Україну з Молдовою

Дві жінки постраждали внаслідок удару російського БпЛА по Хотімлі - Синєгубов

Таяні: Італія підтримує вступ України до ЄС, але пріоритетом залишаються Балкани

Міноборони України: Швеція готує один із найбільших пакетів безпекової допомоги - ППО, радари Saab, РЕБ та дрони

Загинула жінка, ще одна дістала поранень у Слов'янську через ворожу атаку ФАБ-250

На Львівщинв розпочато інвентаризацію мозаїк

У Києві без тепла залишаються 693 будинки – Кулеба

Міністр оборони про боротьбу з російськими БпЛА з супутниковим інтернетом: в Україні зможуть працювати тільки верифіковані Starlink

Дві жінки та 4-річний хлопчик зазнали поранень через атаку БпЛА у Запоріжжі

Буданов привітав воєнних розвідників з Днем департаменту активних дій ГУР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА