Інтерфакс-Україна
16:46 10.06.2014

У ЛНР заявляють, що підрозділ Нацгвардії хоче піти на переговори

1 хв читати

Глава "Луганської Народної Республіки" заявив у вівторок про те, що заблокований в аеропорту "Луганськ" підрозділ Національної гвардії намагається вийти на діалог із владою ЛНР.

"Аеропорт повністю блокують наші війська. Поки що вони (Нацгвардія - ІФ) намагаються вийти на переговори. Таку можливість ми їм поки що не даємо",- повідомив журналістам глава самопроголошеної ЛНР Валерій Болотов.

Він зазначив, що "якщо вони складуть зброю, ми дамо їм можливість піти звідси без зброї".

Водночас керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук напередодні повідомив про те, що міжнародний аеропорт "Луганськ" перебуває під повним контролем українських силовиків.

"За останні три години терористи тричі обстріляли територію аеропорту з 82-мм міномета, встановленого на вантажний автомобіль. Жертв немає. Аеропорт знеструмлений через підрив бойовиками підстанцій, через які здійснювалося енергопостачання об'єкта", - написав він на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук" у понеділок увечері.

За словами Д.Тимчука, основна частина персоналу залишила територію аеропорту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фонд Пінчука проведе низку українських заходів у Давосі з нагоди ВЕФ 2026

Зеленський доручив переглянути правила щодо комендантської години на час холодів

Зеленський анонсував створення штабу координації ситуації в Києві, в енергетиці України буде запроваджено режим НС

Окупанти скинули авіабомби на Таврійське біля Запоріжжя, поранені двоє мешканців – обладміністрація

Данія доправляє в Гренландію передові військові підрозділи у зв'язку з погрозами Трампа

АП ВАКС залишила без змін заставу на 10 млн грн стосовно депутата Волинської облради, якого викрили на хабарі

Окупанти активізували спроби просочитися у північну частину Покровська, але Сили оборони відбивають їх – ОК "Схід"

"Укренерго" у четвер застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Вимушена зупинка теплопостачання в Києві після атаки стала безпрецедентним заходом – Пантелеєв

Зеленський зустрівся з Притулою, домовилися співпрацювати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА