Кличко вважає, що запуск Подільського мосту сприятиме вирішенню проблеми сполучення Троєщини з центром Києва

Вирішення транспортних питань Києва має здійснюватися в кількох ключових напрямах, заявив лідер партії "УДАР", київський міський голова Віталій Кличко в ефірі ТРК "Київ", повідомляє прес-служба партії.
В.Кличко наголосив, що досі відкритим залишається питання завершення будівництва Подільського мостового переходу, "який при достатніх обсягах фінансування – 4,5 млрд грн – можна здати в експлуатацію через півтора-два роки. Запуск мосту дасть можливість вирішити проблему транспортного сполучення Троєщини з центром міста".
"Я провів багато зустрічей на Троєщині, обговорюючи питання будівництва лінії метро. На запуск Подільського мосту потрібно 4,5 млрд грн. Для запуску метро – ще 18 млрд. Є пропозиція запустити через цей міст швидкісний трамвай, вартість якого буде набагато нижчою, що дасть можливість жителям Троєщини безперешкодно дістатися центру міста", - зазначив В.Кличко.
Мер також додав, що Києву потрібно відходити від використання маршруток, надаючи перевагу автобусам і тролейбусам, які зможуть перевозити більшу кількість пасажирів.
В.Кличко висловив упевненість, що будівництво паркінгів дасть змогу збільшити пропускну спроможність міських доріг. "На сьогодні великою є проблема з паркуванням у столиці. Іноді власники, залишаючи автомобілі, фактично блокують дві смуги на деяких вулицях. Тому Києву потрібні нові сучасні паркінги - як у центрі, так і в спальних районах, - щоб автомобілі не стояли просто на вулицях та не заважали іншим учасникам дорожнього руху", - зазначив він.