Інтерфакс-Україна
18:09 13.06.2014

"МАУ" має намір у 2014 р. тимчасово вивести з флоту близько 20-25% повітряних суден

1 хв читати

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" ("МАУ", Київ) планує у 2014 році тимчасово вивести з власного розкладу 20-25% повітряних суден, тобто близько десяти літаків (парк "МАУ" налічує 40 літаків).

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в авіакомпанії, скорочення місткості поточного року досягатиметься поєднанням різних варіантів. Зокрема, йдеться про повернення лізингодавцям кількох літаків у зв'язку з закінченням дії договорів лізингу; дострокове припинення договорів лізингу після відповідних переговорів з лізингодавцями; передання літаків у "мокрий" лізинг (тобто з обслуговуванням пілотами "МАУ", бортпровідниками й інженерно-технічним персоналом) на різні тимчасові періоди залежно від того, коли компанії знадобиться повернути ці літаки у власний розклад (ці літаки передаються в тимчасову експлуатацію і продовжують числитися у флоті "МАУ").

Отже, до кінця 2014 року парк "МАУ" складатиметься з 33-34 літаків.

У "МАУ" зазначили, що питання подальшого поповнення флоту залежатиме від ситуації в країні, а також від тенденцій динаміки пасажиропотоку.

"МАУ" заснована в 1992 році, є найбільшою українською авіакомпанією. Базовий аеропорт - ДМА "Бориспіль".

Флот "МАУ" складається з 40 літаків: п'яти Embraer-190, 32 літаків Boeing 737 (серед них чотири авіалайнери модифікації 737-900), трьох Boeing 767.

ОСТАННЄ

Рубіо назвав фейком інформацію про нібито заяву Дрісколла щодо неминучої поразки України у війні з РФ

Понад 280 тис. родин з прифронтових регіонів отримали компенсацію на оплату е/е - Свириденко

Сили оборони знешкодили 72 ворожих БпЛА із 90, є влучання на 10 локаціях

Розпочато конкурс на 4 посади незалежних членів наглядової ради "Енергоатому"

Україна готова до обговорення мирного плану США, але категорично відкидає обмеження армії, поступки територій і відмову від НАТО

У Запоріжжі кількість поранених зросла до 19, пошкоджено понад 50 будинків через атаку дронів

Трамп, про розмову Віткоффа, Ушакова та Дмітрієва щодо мирного плану заявив, що спецпосланець США "має продати Україну Росії" як частину переговорів

Трамп заявив, що не має дедлайну для можливої угоди щодо України

Трамп заявив, що документ щодо України було скорочено з 28 до 22 пунктів і він є лише концепцією, а оцінки територій залежать від ситуації на фронті

Окупанти за добу втратили 980 осіб та 125 од. спецтехніки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА