20:33 13.06.2014

Фільтраційних таборів для осіб, які залишають зону АТО, не буде - омбудсмен

1 хв читати

Фільтрація для громадян, які проходитимуть через рятувальні коридори із зони проведення антитерористичної операції, не передбачається, заявила уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська.

"Ніяка фільтрація громадян, які проходитимуть через рятувальні коридори, не передбачається взагалі. Про фільтраційні табори не йдеться. Я наголошую, не йдеться, просто щоб чітко було передано тим, хто дивиться ваш канал", - сказала В.Лутковська на прес-конференції в Харкові, відповідаючи на запитання журналіста телеканалу "Россия".

"Йдеться про те, щоб максимально врятувати тих мирних жителів, які хочуть перебратися з території, на якій зараз, на жаль, відбувається військовий конфлікт, на безпечну територію в інших регіонах України. Саме таким чином сформульований указ президента, саме в цьому його суть. Ніяких інших інтерпретацій указ президента не передбачає. Ніякої фільтрації ніколи не було і не буде. Про фільтраційні табори можна забути", - наголосила омбудсмен.

Вона визнала, що створення фільтраційних таборів було б порушенням прав людини. "Це, поза сумнівом, було б порушенням прав людини, і цього ніколи не буде на території демократичної держави Україна", - сказала В.Лутковська.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА