Інтерфакс-Україна
14:56 22.06.2014

23 червня у Львівській області оголошено днем жалоби за сімома військовослужбовцями, що загинули під час АТО в Донецькій області

1 хв читати

Понеділок, 23 червня, у Львівській області оголошено ньому жалоби за сімома військовослужбовцями 24 окремої механізованої бригади оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних сил України, які загинули 19 червня в Донецькій області, повідомляється на сайті облдержадміністрації.

Як наголошується в повідомленні, відповідне розпорядження підписала голова облдержадміністрації Ірина Сех.

У понеділок відбудеться прощання з загиблими воїнами. Згідно з розпорядженням, на адміністративних будівлях буде приспущено державні прапори з траурною стрічкою.

Крім того, органам влади та місцевого самоврядування запропоновано скасувати 23 червня проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань, а також внести відповідні зміни до програм теле- і радіопередач Львівської обласної державної телерадіокомпанії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість жертв теракт у Сіднеї зросла до 16 осіб, серед них 10-річна дитина - ЗМІ

Глави МЗС Польщі та Угорщини посперечалися через заяву Орбана про замороження активів РФ

За нардепку Скороход внесли заставу "треті особи" - ЗМІ

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Міжнародна федерація шахів має намір допустити росіян до турнірів із національною символікою

На Одещині після масованих ударів РФ усі служби працюють у цілодобовому режимі

Віткофф заявив про "значний прогрес" на україно-американських перемовинах за участі Зеленського

МВС: До 14 осіб зросло кількість постраждалих у Запоріжжі внаслідок ворожих обстрілів

Українська та американська делегації продовжать переговори щодо України в Берліні у понеділок

Країни ЄС поблизу кордонів РФ планують посилення обороноздатності через загрозу з боку Росії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА