Інтерфакс-Україна
16:20 25.06.2014

"Правий сектор" взяв під контроль міні-НПЗ у Кіровоградській області за підозрою у фінансуванні терористів

1 хв читати

Члени "Правого сектора" (ПС) у середу взяли під контроль Долинський нафтопереробний завод (Кіровоградська область) за підозрою у фінансуванні цим підприємством терористичної організації на Сході України, повідомляється на веб-сайті ПС.

"Підприємство належить структурам близького до "сім'ї" Януковича народного депутата від "Партії регіонів" Руслана Циплакова, який втік до Москви і брат якого Сергій є одним із лідерів терористичної організації "ДНР", - йдеться в повідомленні.

У ПС зазначають, що НПЗ було взято під контроль після отримання інформації від його співробітників про використання коштів підприємства для фінансування терористичної мережі на Сході України.

Як повідомлялося, Руслан Циплаков був партнером Віктора Януковича (сина екс-президента України) з автоспорту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держприкордонслужба: На Одещині рух до окремих пунктів пропуску через державний кордон з Молдовою обмежено через атаку РФ

Паліса: Проінформували представників посольств партнерів про ситуацію на фронті, стан енергетики та потреби Сил оборони

У канцелярії президента Польщі підтвердили офіційний візит Зеленського у п'ятницю

Український урядовий борт здійснив посадку в Польщі

Суд переніс на невизначений термін розгляд справи про розірвання договору оренди УПЦ (МП) з Києво-Печерською лаврою

Ворог ударив по цивільному авто на Одещині: загинула мати, троє дітей постраждали

Ткаченко: В Києві встановили перше мобільне укриття

Нацполіція спільно з австрійськими правоохоронцями затримала причетних до вбивства українця у Відні

"Укренерго" у п’ятницю застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Рада директорів AmCham поповнилася представниками Shield AI та Procter & Gamble, головою переобрано Кошарну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА