Інтерфакс-Україна
14:45 01.07.2014

МВС закликає цивільних осіб у зоні АТО не наближатися до місць скупчення бойовиків

2 хв читати
МВС закликає цивільних осіб у зоні АТО не наближатися до місць скупчення бойовиків

МВС України закликає громадянське населення, яке перебуває в зоні АТО, до максимальної обережності та пильності, а також - уникати місць скупчення бойовиків.

"У зв'язку з продовженням активної фази антитерористичної операції, яку оголосив президент України, головне прохання до людей, які зараз перебувають у зоні конфлікту - максимально уникати місць скупчення бойовиків, не наближатися до об'єктів, де розташовані їхні головні позиції, і намагатися перебувати ближче до місць, де є укриття", - сказав радник глави МВС Зорян Шкіряк у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

Він нагадав, що раніше члени НВФ неодноразово обстрілювали житлові квартали з тим, щоб перекласти відповідальність на українську сторону, тому він не виключає, що бойовики надалі продовжуватимуть цю практику.

З.Шкіряк запевнив, що українські військовослужбовці ніколи не застосовуватимуть зброю в житлових кварталах і проти цивільних осіб.

Радник міністра повідомив, що вже відпрацьовану систему оповіщення, і тому всі бажаючі можуть полишити зону бойових дій вчасно. Він визнав, що залишається загроза того, що бойовики перешкоджатимуть виходу мирного населення - з метою використання людей як "живого щита".

З.Шкіряк попрохав мирних мешканців із розумінням поставитися до дій українських військових і рішень президента України про припинення перемир'я. За його словами, ці дії спрямовані, передусім, на "прискорення відновлення миру в Донецькій і Луганській областях з метою знищення і видворення за межі України російських бойовиків".

Він заявив, що влада зробить все можливе для якнайшвидшого встановлення миру і відновлення інфраструктури регіону.

"Досить болю, вистачить страждань, вистачить смертей і невинних жертв, Треба покласти край цьому свавіллю на українській землі", - наголосив радник міністра.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Качка очолить українську делегацію до Ізраїлю для розвитку економічного співробітництва - ЗМІ

Мережко після зустрічі фракції "Слуга народу" з президентом: якихось змін не очікується

США розраховують, що Зеленський погодиться на мирний план до 27 листопада - ЗМІ

П’ятеро загиблих та троє поранених внаслідок ворожого удару по Запоріжжю - ОВА

Зеленський про зустріч зі фракцією: кожен має працювати на Україну, і так буде

Кількість загиблих у Тернополі зросла до 28 — ДСНС

ЗСУ спростував інформацію ворога про нібито захоплення ним Куп’янська, Ямполя, 80% Вовчанська та 70% Покровська

ГЕНШТАБ ЗСУ СПРОСТУВАВ ІНФОРМАЦІЮ ВОРОГА ПРО НІБИТО ЗАХОПЛЕННЯ НИМ КУП’ЯНСЬКА, ЯМПОЛЯ, 80% ВОВЧАНСЬКА ТА 70% ПОКРОВСЬКА

Невідомий влаштував стрілянину біля Меморіалу Слави у Харкові, у місті введено план "Сирена"

Зеленський та Дрісколл домовилися про "агресивний графік підписання". Спершу буде угода між США та українцями - речник армії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА