Інтерфакс-Україна
09:07 02.07.2014

Українські військові не здадуть луганського аеропорту - радник глави МВС

1 хв читати

Українські військові, які захищають аеропорт Луганська від незаконних збройних формувань, не здадуться, упевнений радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

"Є питання про те, що таке контролювати луганський аеропорт? Фактично на сьогодні ми не можемо приземляти туди літаки після катастрофи, яка була з Іл-76. Наші хлопці стоять в аеропорту, і вони не здадуться, я упевнений. Проте під'їзди до аеропорту заміновані", - сказав він в ефірі "5 каналу" у вівторок увечері.

"Для того, щоб контролювати луганський аеропорт, необхідно знищити львівських десантників із 80-ї бригади. Львівські хлопці просто так не здадуться. Доки вони живі, ніхто аеропорт не захопить. Зараз йде інформаційна війна, дуже багато різної інформації", - зазначив, у свою чергу, народний депутат України фракції "Свобода", член комітету з питань національної безпеки і оборони Юрій Сиротюк.

Він розповів, що понад десять днів українські десантники були відрізані від основних сил, у них було мало продовольства, пили дощову воду. "Зараз дуже важливо встановити з ними коридор, і всіх, хто потрапив в оточення, вивести звідти", - наголосив нардеп.

Як повідомлялося, 1 липня голова самопроголошеної "Луганської народної республіки" Валерій Болотов заявив, що аеропорт "Луганськ" перебуває під їхнім контролем.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Клименко обговорив з головою The Romulus T. Weatherman Foundation Моббс ідентифікацію тіл загиблих захисників

Головком НАТО в Європі розповів подробиці операції альянсу на східному фланзі

Свириденко обговорила з головою МЗС Великої Британії посилення економічного тиску на Росію

США запропонують G7 створити юридичний механізм для вилучення заморожених активів РФ

Застосунок "Реєстр+" буде тимчасово недоступний у зв’язку з проведенням технічних робіт

Глава МЗС Польщі: закликаємо Угорщину зняти вето на відкриття першого кластера переговорів про вступ України в ЄС

Інтенсифікація атак РФ після зустрічі на Алясці свідчить про те, що Москва не бажає миру – Сікорський

Ворог увесь день обстрілював Нікопольщину з дронів та артилерії, загинула жінка, є численні пошкодження будівель

Генсек НАТО оголосив про початок операції альянсу Eastern Sentry на східному фланзі

Сибіга відзначив суттєвий прогрес у вирішенні чутливих історичних питань з Польщею

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА