Інтерфакс-Україна
12:50 03.07.2014

Російські бойові вертольоти у четвер двічі залітали на територію України, заявляють у Держприкордонслужбі

1 хв читати
Російські бойові вертольоти у четвер двічі залітали на територію України, заявляють у Держприкордонслужбі

У четвер групи російських бойових вертольотів двічі порушили повітряний простір України в Луганській області, заявляють у Державній прикордонній службі.

"3 липня військові вертольоти Росії, здійснюючи повітряну розвідку і демонстративні польоти уздовж російсько-українського кордону двічі порушили повітряний простір України", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі прикордонного відомства.

Згідно з інформацією, це сталося в районі населеного пункту Біловодськ Луганської області.

"Два вертольоти Мі-8 і один Мі-24 залетіли з Росії на 800 метрів від лінії кордону. У районі населеного пункту Червона Талівка вони заглибилися на територію України до 3 кілометрів, після чого біля населеного пункту Камишне повернулися в Росію", - повідомили в прес-службі.

Другий випадок, повідомили в прикордонному відомстві України, стався над пунктом пропуску "Довжанський", коли три вертольоти РФ здійснили демонстративний політ і порушили повітряний простір України, заглибившись на територію країни на 7 км.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

12 вересня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ракета випадково впала з військового літака на будинок у Волинській області – ЗМІ

Україна та Ізраїль домовилися про спільне забезпечення безпеки паломників, які прямують до Умані на Рош га-Шана - ЗМІ

Потреба у монетарному фінансування можливих додаткових видатків бюджету наразі відсутня – НБУ

Трамп про вторгнення російських дронів в повітряний простір Польщі: Це могла бути помилка

Уряд виділив землю під будівництво заводу Rheinmetall з виготовлення снарядів для ЗСУ - Шмигаль

Макрон заявив про спрямування трьох винищувачів на захист повітряного простору Польщі

Зеленський вручив державні нагороди першим леді Фінляндії та Естонії і першому джентльмену Данії

Сили оборони відбили з початку доби 141 ворожу атаку - Генштаб

Послаблення санкцій щодо Білорусі може створити юридичні лазівки для РФ – Тихановська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА