16:33 04.07.2014

СБУ розслідує справу стосовно російського журналіста Кисельова за статтею "фінансування тероризму" в Україні

1 хв читати
СБУ розслідує справу стосовно російського журналіста Кисельова за статтею "фінансування тероризму" в Україні

Служба безпеки України розслідує кримінальне провадження стосовно російського журналіста Дмитра Кисельова за статтею Кримінального кодексу України "фінансування тероризму".

"Організатори та фінансисти тероризму в Україні сьогодні не лише стають підозрюваними, але стосовно них, зокрема керівника цього інформаційного агентства ("Россия сегодня" - ІФ), проводиться розслідування за статтею "фінансування тероризму, сприяння терористичній діяльності", - повідомив глава СБУ Валентин Наливайченко на брифінгу в п'ятницю, уточнивши перед цим, що йдеться про російського журналіста Д.Кисельова.

За його словами, фінансування сепаратизму і тероризму в Україні здійснюється з допомогою і російських банківських установ, і колишніх українських посадових осіб, зокрема, з Міністерства оборони.

"Третя складова, яку ми задокументували, - це, зокрема, через Міжнародний інститут преси, очолюваний паном Кисельовим, який так підступно і нахабно коментує та перекручує інформаційну ситуацію з України, у тому числі через цей інститут. Через цей інститут іде фінансування сепаратистських організацій", - сказав глава СБУ.

Він додав, що спецслужба України спільно з Держфінмоніторингом одразу ж блокує відповідні рахунки, після того, як про них стає відомо.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА