Інтерфакс-Україна
12:27 09.07.2014

Генпрокурор допускає силовий варіант під час наведення порядку в центрі Києва

1 хв читати
Генпрокурор допускає силовий варіант під час наведення порядку в центрі Києва

Генпрокурор України Віталій Ярема не виключає силового варіанта, якщо жителі наметового містечка на Майдані та активісти, які надалі перебувають в адміністративних будівлях у центрі Києва, вчинять збройний опір правоохоронцям під час виселення їх із займаних територій.

"Можливий силовий варіант, якщо чинитимуть озброєний опір, співробітники міліції мають право застосовувати зброю", - сказав він на брифінгу в Києві в середу.

Водночас, відповідаючи на запитання журналістів, чи означає це, що буде силове протистояння між правоохоронцями та майданівцями, генпрокурор зазначив, що "протистояння ніякого не буде", а людей затримуватимуть, якщо вони чинитимуть опір.

Також він додав, що правоохоронці вдадуться до дій, якщо учасники Майдану "сьогодні, завтра або найближчим часом не звільнять захоплених приміщень".

В.Ярема зазначив, що, за наявною в нього інформацією, нині в Києві захопленими залишаються 19 адмінбудівель.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чиновник Міноборони та двоє працівників "Укрспецторгу" організували продаж списаних військових кораблів

Окупанти завдали дронового удару по навчальному закладу в Куп'янському районі, без постраждалих

У Києві знайшли мертвим, з ножовими пораненнями сина космонавта Каденюка

Трамп намагається послабити союз США та Європи - Папа Римський

ППО за ніч знешкодила 50 з 80 ворожих дронів, є влучання на 7 локаціях

Окупанти вночі масовано атакували Одеську область безпілотниками, є одне влучання, критична інфраструктура працює

Один загиблий і двоє постраждалих внаслідок атак ворожих безпілотників у Дніпропетровській області - ОВА

Генштаб зафіксував впродовж доби 177 бойових зіткнень

Сили безпілотних систем уразили за добу 986 ворожих цілей

Петиція про заборону російськомовних версій сайтів набрала необхідну для розгляду кількість голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА