Інтерфакс-Україна
18:35 11.07.2014

Понад половина жителів звільненого Слов'янська підтримують центральну владу - уповноважений президента

1 хв читати

Українську владу в Слов'янську підтримує понад половина населення міста, заявляє уповноважений президента України з врегулювання ситуації на сході Ірина Геращенко.

"Я так сказала б: 60% підтримують центральну владу і дякують Національній гвардії, міліції, армії за звільнення. 30% поки що перебувають у стані повного несприйняття людей зі зброєю і недовіри до центральної влади. А 10% перебувають під впливом пропагандистської отрути", - сказала І.Геращенко на брифінгу в п'ятницю в Києві.

За її словами, у Слов'янську тривають відновлювальні роботи. Зокрема, працюють 16 груп саперів, які розміновують місто.

Вона розповіла, що з 26 шкіл Слов'янська чотири пошкоджені внаслідок бойових дій, потрібен ремонт. Також розгромлено один дитячий садок і школа-інтернат для дітей-інвалідів. Дитяча лікарня та пологовий будинок також потребують ремонту. І.Геращенко зазначила, що пошкоджені школи і дитячий садок відремонтують до 1 вересня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В "Армія+" уже понад 1 млн користувачів, Міноборони запускає новий етап розвитку застосунку

У війську запроваджується IT-вертикаль до якої увійде 7 тис. цифрових офіцерів - Міноборони

Завдяки цифровізації останні місяці процес мобілізації став ефективнішим, ніж був раніше - Федоров

САП та НАБУ завершили слідство у справі стосовно голови облради та його дружини - народної депутатки

Стармер, Макрон і Мерц підтримують мирні переговори для досягнення сталого миру

ПС ЗСУ: загинув пілот Су-27 у бою на східному напрямку

Аварійні відключення е/е застосовано також на Дніпропетровщині та Сумщині – "ДТЕК" та обленерго

Зеленський про зустріч європейських лідерів: важливо організувати таку зустріч, щоб обговорити дуже делікатні питання

Підстав для евакуації з громад поблизу Печенізького водосховища немає - Синєгубов

Мінекономіки до кінця І кв.-2026р планує оновити політику власності – заступниця міністрам

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА