Інтерфакс-Україна
13:43 14.07.2014

У Харцизьку бойовики замінували всі мости - РНБО

1 хв читати
У Харцизьку бойовики замінували всі мости - РНБО

Незаконні збройні формування знищили два мости та надалі руйнують інфраструктуру, заявив спікер інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони Андрій Лисенко.

"У Донецькій області диверсанти підірвали два мости: біля містечка Зугрес та в селищі Мар’янівка", - сказав А.Лисенко на брифінгу в понеділок.

Крім того, в Харцизьку (Донецька область) бойовики замінували та підготували до підривання всі мости. "Тому ми попереджаємо місцевих жителів про загрозу підривання та просимо по можливості шукати інших об'їзних шляхів",- сказав А.Лисенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сікорський вимагає аби Польщу прийняли до G20 - ЗМІ

Трамп про Путіна і Зеленського: побачимо, що вони зроблять, я хочу покласти кінець вбивствам

Трамп заявив що дуже розчарований Путіним і анонсував допомогу

Трамп оголосив про перейменування міста Гантсвілл на Рокет-сіті та переніс туди штаб Космічного командування США

Укроборонпром у перший день роботи на MSPO підписав три угоди про співпрацю - Сметанін

Порошенко з нардепами "Євросолідарності" ініціювали звернення Ради до міжнародних партнерів щодо вбивства Парубія

Трамп заявив що дуже розчарований Путіним і анонсував допомогу

Міненерго України розцінює заяви Путіна щодо ЗАЕС як цілеспрямовану ескалацію загрози ядерній безпеці

Глава МЗС Чехії: Росія планує розширити мобілізацію, Путіна не цікавить мир

Росіяни накопичують свої сили на деяких ділянках фронту, будемо відповідати на удари РФ - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА