Інтерфакс-Україна
15:32 14.07.2014

Фахівці перевіряють інформацію про начебто мінування кількох великих ТЦ у різних районах Києва

1 хв читати
Фахівці перевіряють інформацію про начебто мінування кількох великих ТЦ у різних районах Києва

Невідомий повідомив на спецлінію "102" про начебто мінування торговельно-розважального центру на вул. Горького й гіпермаркету з продажу будівельно-господарських товарів на просп. Григоренка в Києві.

"О 12:40 до міліції надійшла інформація про те, що приміщення одного з торговельно-розважальних центрів на вулиці Горького заміновано. О 13:03 від невідомого надійшло аналогічне повідомлення, що заміновано один із найбільших гіпермаркетів із продажу будівельно-господарських товарів на вулиці Григоренка", - повідомляє відділ зв'язків з громадськістюГУ МВС України в м. Києві в понеділок.

Нині за зазначеними адресами працюють фахівці вибухотехнічних служб, кінологи, співробітники ДСНС, медики. Відомості внесено до Єдиного обліку столичних районних управлінь міліції. Триває перевірка.

Правоохоронці вживають усіх необхідних заходів для встановлення особи, що повідомила про мінування.

Водночас голова ДСНС України Сергій Бочковський повідомив, що рятувальники перевіряють інформацію про начебто мінування в Києві трьох великих торговельних центрів: "Україна", "Магеллан" і Ocean Plaza.

"Цю інформацію нині перевіряють наші фахівці", - заявив він на брифінгу в Києві в понеділок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова МЗС Франції закликав Путіна зустрітися із Зеленським у Стамбулі в четвер

Росія повинна сказати, чи хоче миру, погодившись на безумовне 30-денне припинення вогню - МЗС Іспанії

Країни Європи опівночі почнуть підготовку нових санкцій, якщо РФ не піде на 30-денне перемир'я до кінця дня – речник уряду Німеччини

Сибіга: Росіяни повністю ігнорують пропозицію про повне і тривале припинення вогню, починаючи з 12 травня

Суд змінив запобіжний захід нардепу Тищенку і експоліцейському Писаренку на нічний домашній арешт - Суспільне

Посла РФ викликали до МЗС Польщі у зв'язку із ситуацією з консульством у Кракові

БЕБ викрила в Київській області цех із нелегального виготовлення тютюну, який працював на свинофермі

ДТЕК за тиждень повернув електропостачання 106,7 тис. абонентів у трьох областях

У західних областях та на Вінниччині у вівторок очікуються заморозки на поверхні ґрунту

Загинув працівник "Сумиобленерго" внаслідок атаки російського дрона

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА