Інтерфакс-Україна
17:21 22.07.2014

Місто Попасну звільнено, над адмінбудівлями вивішено український прапор - комбат "Донбасу"

1 хв читати
Місто Попасну звільнено, над адмінбудівлями вивішено український прапор - комбат "Донбасу"

Місто Попасну (Луганська обл.) звільнено від бойовиків, повідомив командир добровольчого батальйону територіальної оборони Донецької області "Донбас" Семен Семенченко.

"Попасну повністю звільнено. Над адмінбудівлями тепер українські прапори Терористи починають розбігатися із сусіднього Первомайська. Зброю просто кидають. Правильно. Необхідно встигнути добігти до кордону", - повідомив С.Семенченко на своїй сторінці у Facebook у вівторок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС: Пропозиція зустрічі в Москві несерйозна, однак демонструє початок усвідомлення РФ її необхідності

МЗС: Ризики транзиту енергоносіїв через загарбницьку війну РФ - відповідальність Москви

Після спецоперації "Павутина" росіяни перемістили свої літаки на найсхідніший аеродром – Малюк

Під час зустрічі Зеленський і Фіцо обговорять посилення тиску на РФ та економічні питання, що хвилюють Словаччину - МЗС

Зеленський обговорив із главою МЗС Швеції спільні оборонні проєкти

Кличко просить президента не підписувати закон, яким передбачено лишити Київ без 10% податку на прибуток підприємств у 2025р

Тихий: Вимоги РФ щодо гарантій безпеки для себе – це абсурд

Правоохоронці прийшли з обшуками в Департамент суспільних комунікацій КМДА, щоб вилучити документи, які є на сайті – КМДА

СБУ та Укрпошта провели урочисте погашення марки, присвяченої спецоперації "Павутина"

Фіцо зустрівся з Коштою на прикордонному пункті з Україною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА