Інтерфакс-Україна
20:02 31.07.2014

РФ із 1 серпня забороняє постачання з України сої, соєвого шроту, соняшнику та кукурудзяної крупи - Россільгоспнагляд

1 хв читати
РФ із 1 серпня забороняє постачання з України сої, соєвого шроту, соняшнику та кукурудзяної крупи - Россільгоспнагляд

Росія із 1 серпня забороняє постачання з України сої, соєвого шроту, соняшнику та кукурудзяної крупи. Обмеження можуть стосуватися і цибулі.

Як повідомив "Інтерфаксу" начальник управління фітосанітарного нагляду Россільгоспнагляду Олександр Ісаєв, це пов'язано з неодноразовим порушенням російських фітосанітарних вимог, насамперед із засміченням вантажів насінням карантинних бур'янів.

"Ми неодноразово висловлювали стурбованість щодо того, що в цій продукції виявлялися бур'яни карантинних рослин, попереджали, що можуть бути обмежувальні заходи, запрошували провести телефонні переговори, але від наших українських колег немає ніякого відклику", - сказав він. "Більше того, вони самі надали спеціальну адресу електронної пошти для листування, але на наші листи не відповіли", – додав О.Ісаєв.

Тому для захисту територію країни від небезпечних рослин Россільгоспнагляд був змушений заборонити постачання цієї продукції, додав він.

О.Ісаєв також не виключив, що заборона може стосуватися і постачання цибулі. "Буквально вчора ми підготували нотифікацію у зв'язку з тим, що в партії цибулі, що надійшла з України, виявлено золотисту картопляну нематоду", - сказав він. "Поки що це перший випадок, будуть ще - постачання також можемо обмежити", – додав чиновник.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські виробники компонентів зброї можуть отримати грант до 8 млн грн на створення та розширення виробництва - Шмигаль

Кабмін унормував залучення ТЧХУ до робіт із запобігання виникненню НС та ліквідації їх наслідків

Німеччина не зможе надавати Україні системи "Patriot" найближчим часом – міністр оборони

Литва у разі скасування санкцій ЄС готується до "крайніх заходів" у торгівлі з Росією

Постачання газу за режимом ПСО для підприємств теплопостачання буде продовжено до 31 жовтня 2025р - Шмигаль

Німеччина якнайшвидше укладе подальші рамкові угоди з оборонною промисловістю України - Пісторіус

ПАРЄ голосуватиме за резолюцію про українських журналістів у жовтні - Кравчук

Повернутися до формату ЗНО можливо буде лише при змозі запропонувати декількаденне оцінювання - директорка УЦОЯО

В основний період реєстрації для участі в НМТ-2025 зареєструвалося 312 тис. вступників

Фріз закликала комітет нацбезпеки пришвидшити розгляд законопроєкту щодо одноразової допомоги родинам загиблих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА