Інтерфакс-Україна
18:52 01.08.2014

Держбюджет-2014 за 7 міс. недовиконаний за доходами на 6,6% - Держказначейство

1 хв читати

Доходи державного бюджету України за січень-липень 2014 року становили 229,6 млрд грн, що 6,6%, або 16,2 млрд грн, менше за планове значення, такі оперативні дані повідомила Державна казначейська служба в п'ятницю.

Згідно з її даними, загальний фонд отримав 202,2 млрд грн, що гірше за план на 3,9%, або 8,3 млрд грн.

Відомство уточнює, що в липні надходження до держбюджету становили 33,4 млрд грн, що нижче за очікування на 7,2%, або 2,6 млрд грн.

Держказначейство додає, що Державна фіскальна служба за сім місяців виконала план надходжень на 95,3%, не забезпечивши збору до загального фонду на 8,5 млрд грн: податкові надходження виявилися нижчими за очікування на 3,4%, або 4 млрд грн, митні - на 7%, або 4,5 млрд грн.

У липні податкові органи недовиконали план на 5,7%, або 0,9 млрд грн, а митні - на 4,7%, або 0,6 млрд грн.

Згідно з даними Держказначейства, відшкодування податку на додану вартість за січень-липень становило 25,1 млрд грн, або 89,2% від плану, зокрема, в липні - 4,7 млрд грн, або 99,1%.

Як повідомлялося з посиланням на Міністерство фінансів, у червні дефіцит держбюджету зріс до 10,48 млрд грн із 5,29 млрд грн роком раніше.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих у Харкові внаслідок нічної авіаатаки зросла до 11

Статистика доставки підручників за новим механізмом змушує замислитися над його ефективністю - голова комітету Ради

Глава Мінфіну США: Європа повинна взяти на себе лідерство у посиленні економічного тиску G7 на Росію

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено тепло- та енергетичний об’єкти

Ворог атакував Херсонщину, три людини постраждали

Бійці ССО знищили ворожі штурмові групи на півночі Слобожанщини

Сили оборони знищили 58 із 98 ворожих цілей під час нічної атаки, зафіксовано влучання 37 БпЛА на 10 локаціях - Повітряні сили

РФ атакувала критичну інфраструктуру Черкащини, пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури та трансформатор

Зустріч Трампа з Путіним може відтермінуватися

Окупанти за добу втратили 1130 осіб та 134 од. спецтехніки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА