Інтерфакс-Україна
11:00 02.08.2014

У тих, хто воює на стороні терористів ще є шанс здати зброю і піти в Росію - міністр оборони України

1 хв читати
У тих, хто воює на стороні терористів ще є шанс здати зброю і піти в Росію - міністр оборони України

У тих, хто воює на стороні незаконних збройних формувань (НЗФ) на сході України, ще є шанс без озброєння піти в Росію, заявляє міністр оборони України Валерій Гелетей.

"Усі ті, хто має намір залишити українські міста й села, ще поки що мають можливість втекти до Росії. Її вже дуже мало, але вона поки ще залишається, така можливість є, без техніки, без танків, без БТРів і без зброї - тільки цей формат дасть можливість таким людям залишити Україну", - заявив В.Гелетей в ефірі програми "Шустер-live" в ніч на суботу.

За словами В.Гелетея, завдяки оперативно-пошуковим заходам, українська сторона швидко знаходить тих, хто допомагав НЗФ. "У нас є затримані, у нас є явки з повинною, є ті, які здавалися, продавалися, зокрема за зброю, але, повірте, немає там генералів, як хтось каже, там є дуже невисокий рівень", - зазначив міністр оборони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Темпи просування окупантів на минулому тижні продовжили падати, але знов виросли під Покровськом – DeepState

Темпи просування окупантів на минулому тижні продовжили падати, але знов виросли під Покровськом – DeepState

Раді пропонують заборонити російську мову у приватних школах

Глава МЗС Норвегії: З оголошеного пакету допомоги $200 млн підуть на енергетичні потреби

Норвегія оголосила про пакет допомоги Україні на 4 млрд крон, зокрема щодо енергетики

Свириденко про енергетику: найскладніша ситуація залишається в окремих районах Києва та на лівому березі Київської області

"Нафтогаз" та "Газмережі" викрили схему крадіжки газу в Сумській та Вінницькій областях на 56,6 млн грн

У Києві учень 9-го класу поранив ножем учительку та однокласника, відкрита кримінальна справа - прокуратура

Глава МЗС Норвегії прибув до Києва

СБУ: викрито угрупування, яке готувало продаж однієї з найбільших партій "трофейної" зброї за час війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА