Інтерфакс-Україна
10:30 08.08.2014

48 бійців повернулися до України з території РФ - Клімкін

1 хв читати
48 бійців повернулися до України з території РФ - Клімкін

До України з території Російської Федерації повернулися 48 військових, ще п'ятеро залишаються по той бік кордону, повідомив міністр внутрішніх справ України Павло Клімкін.

"Наш консул у Ростові-на-Дону повідомляє, що до України повернулися 48 бійців. На території РФ залишилися ще п'ятеро. Витягнемо їх", - написав міністр на своїй сторінці Twitter у ніч на п'ятницю.

Як повідомлялося, 72-га й 79-та бригади Збройних сил України фактично перебували в оточенні й зазнавали регулярних артобстрілів і з боку бойовиків із території України, і з території Російської Федерації.

Загалом 449 українських військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції у східних областях, з 1 до 4 серпня перетнули кордон РФ за допомогою місії спостерігачів ОБСЄ, після чого попросили допомоги в поверненні до України. Більшість із них залишили територію РФ 4 і 5 серпня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кошта: ЄС готовий продовжувати конструктивну співпрацю з США, захищаючи свої інтереси

Президент Єврокомісії: робота над аспектами мирних переговорів для України просувається успішно. Наступний крок за РФ

Трамп написав, що збирається проводити EXPO-2035 у Флориді і обмірковує свій 4-й термін на посту президента США

Трамп схвально відгукнувся про намір Путіна сплатити внесок за членство в Раді миру замороженими активами

Україна та Польща узгодили у Давосі першочергові кроки з підготовки URC-2026

Зеленський сказав, що хотів би укласти угоду – Трамп

У Москві відбувається зустріч посланців Трампа з Путіним - ЗМІ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА