Інтерфакс-Україна
09:20 12.08.2014

Правоохоронці припинили діяльність платіжної системи, через яку фінансувався сепаратистський рух на сході України - СБУ

1 хв читати
Правоохоронці припинили діяльність платіжної системи, через яку фінансувався сепаратистський рух на сході України - СБУ

Служба безпеки України спільно з МВС не допустила фінансування терористичної діяльності та сепаратистських угруповань на сході України товариством з обмеженою відповідальністю - представником однієї з російських платіжних систем.

"Встановлено, що ТОВ неправомірно використовувало електронні гроші, систематично переказувало кошти на електронні гаманці та інші рахунки російської платіжної системи, належної терористам. Зараз проведено обшук офісу ТОВ, заарештовано рахунки, відкриті в комерційних банках", - йдеться в повідомленні прес-центру СБ України, оприлюдненому в понеділок увечері.

Органи МВС відкрили кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами зазначеного ТОВ, тобто за ознаками ч.2 ст. 364-1 Кримінального кодексу України.

Триває слідство.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА