Інтерфакс-Україна
14:35 14.08.2014

Комунальники розбирають новорічну ялинку на Майдані

1 хв читати
Комунальники розбирають новорічну ялинку на Майдані

На Майдані Незалежності в Києві у четвер триває розбір барикад на вулиці Інститутській та розпочато демонтаж каркаса новорічної ялинки.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", наразі комунальні служби Києва продовжують роботи на головній площі України, зокрема, вони розібрали другу барикаду на вулиці Інститутській, де в лютому було вбито кілька десятків активістів Євромайдану, яких називають Небесною сотнею.

Крім того, комунальники розпочали демонтаж каркаса новорічної ялинки. За допомогою висотного крана ялинку почали розбирати з найвищої точки, знімаючи з неї прапори і банери. Все це акуратно складається у вантажний автомобіль. Після цього планується демонтаж самого металевого каркаса.

Демонтаж проводять співробітники рятувально-аварійної служби КМДА.

Територію навколо демонтажних робіт оточила міліція. Кілька активістів емоційно переконують, що плакати вже мають історичне значення, тому з ними треба бути обережніше. Однак вони не заважають проведенню робіт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд взяв під варту чоловіка, який розстріляв людей на Софіївській Борщагівці під Києвом, його оголошено підозру

ЄС вітає зусилля, спрямовані на досягнення миру в Україні

Макрон анонсував візит в Київ

Мерц оголосив свій візит до Києва, а також лідерів Франції, Польщі та Британії

Глава СБУ звільнив з посади працівника СБУ Лойфа після журналістського розслідування - ЗМІ

Єрмак: створення Спецтрибуналу за злочин агресії проти України це більше, ніж політична заява

ЄС спрямував €1 мільярд з надприбутків від російських активів на оборонну промисловість України - Умєров

Український павільон DAKH: Vernacular Hardcore відкрився на Biennale Architettura 2025 у Венеції

Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК

На фронті від початку доби відбулось 162 зіткнення - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА