Інтерфакс-Україна
16:03 14.08.2014

Падіння пасажира на колії станції метро "Палац "Україна" зупинило рух на 25 хв

1 хв читати
Падіння пасажира на колії станції метро "Палац "Україна" зупинило рух на 25 хв

Рух составів Київського метрополітену 14 серпня о 14:01 було призупинено на Куренівсько-Червоноармійській лінії через падіння пасажира на колії станції "Палац "Україна" (напрям руху від ст. "Героїв Дніпра" до ст. "Теремки").

Як повідомила прес-служба метрополітену, щоб витягти пасажира, було знеструмлено контактну рейку.

"Водночас було оперативно організовано рух потягів по колу від ст. "Героїв Дніпра" до ст. "Олімпійська" й від ст. "Теремки" до ст. "Либідська". На час призупинення руху потягів ст. "Палац "Україна" була закрита", - ідеться в повідомленні метрополітену.

Після витягання пасажира рух потягів на Куренівсько-Червоноармійській лінії було відновлено о 14:25. Причини й обставини події з'ясовують.

Як повідомлялося, цього дня київські станції метро "Вокзальна" й "Поштова площа" о 13:25 і 13:30 було закрито на вхід і вихід через повідомленням про їх мінування. Їх було відкрито о 14:22 і 14:24.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих від атаки ворожих дронів у Путивлі зросла до 11 - ОВА

Двоє цивільних поранені внаслідок чергової атаки ворога по Сумській області - ОВА

Глава МЗС Франції очікує якнайшвидшого ухвалення 18-го пакету санкцій ЄС проти РФ

Франція прагне наростити підготовку українських пілотів для винищувачів "Mirage" - міністр закордонних справ

Попередньо четверо постраждалих внаслідок атаки російських дронів в Сумській області – ОВА

Сибіга про візит Келлога: говорили про зброю, очікуємо на комунікацію між Зеленським і Трампом для подальшого втілення досягнутих домовленостей

Нові справи проти бізнесу погоджуватимуть лише керівники регіональних прокуратур – прем’єрка про законодавчі зміни

Глава МЗС Франції: Готовність США постачати зброю України – сигнал, Трамп остаточно обрав сторону

Путін боїться лише Трампа - глава МЗС України

Сибіга про переговори у Стамбулі: дуже важливо, щоб ці зустрічі були предметні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА