Інтерфакс-Україна
19:32 14.08.2014

Глава МЗС України просить генсека ООН продовжити термін мандата моніторингової місії з прав людини ще на 3 місяці

1 хв читати

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін надіслав листа генеральному секретарю ООН Пан Гі Муну з проханням продовжити на тримісячний термін мандат моніторингової місії ООН із прав людини.

Як повідомляє прес-служба МЗС, у зверненні до генсека ООН міністр висловив зацікавленість у подальшій присутності правозахисних механізмів ООН та підтримці ними процесів, спрямованих на забезпечення та захист прав і основних свобод людини в Україні. "Найбільш пильної уваги потребує ситуація на сході України, а також у Криму, де внаслідок російської окупації міжнародні експерти фіксують грубі порушення прав людини", - зазначено в повідомленні.

У МЗС нагадали, що основне завдання місії - вивчення становища у галузі прав людини на місцях, з особливим акцентом на південно-східних регіонах України, включно з Кримом, та підготовка відповідних доповідей Управління Верховного комісара ООН з прав людини.

Моніторингова місія ООН із прав людини працює в Україні з 15 березня 2014 року на запрошення українського уряду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість поранених унаслідок атаки росіян на Запоріжжя зросла до семи — ОВА

Україна та Британія обговорили посилення оборонної співпраці та розгортання сил стримування Коаліцією охочих — ОП

Ворог атакував Запоріжжя безпілотниками: пошкоджено щонайменше сім багатоповерхівок, поранено четверо людей — ОВА

Міністр Сухопутних військ США Дрісколл цього тижня відвідає Київ — Єрмак

У переговорах США та України щодо мирного плану залишаються невирішеними три ключові незгоди - ЗМІ

Шмигаль обговорив із заступницею Генсека НАТО підтримку України та наслідки атаки на Київ

Єрмак: З ТОТ повернули ще трьох українських дітей у межах ініціативи Bring Kids Back UA

На Дніпропетровщині російські війська атакували рятувальників FPV-дроном під час ліквідації наслідків обстрілу — ДСНС

Зеленський: Працювали з українською переговорною командою щодо тексту в документі, який напрацьований зі США в Женеві

Трамп готовий зустрітися із Зеленським та Путіним після фіналізації мирної угоди щодо припинення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА