Інтерфакс-Україна
13:03 15.08.2014

Активісти Майдану звільняють Жовтневий палац у центрі Києва - ЗМІ

1 хв читати
Активісти Майдану звільняють Жовтневий палац у центрі Києва - ЗМІ

Громадські активісти Майдану у Києві звільняють останню будівлю, яку вони досі займали в центрі міста і де проживали з грудня минулого року - Жовтневий палац на вул.Інститутській, повідомляється на сайті "5 канал" у п'ятницю.

"Ми прийняли рішення звільнити палац. Переїжджаємо на нову базу, але не на Труханів острів - там живе в наметах козацька сотня. Нове місце ми поки що не афішуємо. Хтось поїде в зону АТО, а хтось додому", - сказав колишній начальник служби безпеки Майдану, що базувалася в палаці, Олег Великий.

При цьому, як наголошується в повідомленні, за даними КМДА, у четвер понад 60 активістів Майдану вантажили у фури мішки з харчами, кухонним приладдям і пожитками. Повністю звільнити приміщення вони обіцяли під вечір п'ятниці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина постраждала внаслідок нічної атаки російських БпЛА в Миколаївській області

27 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Кількість постраждалих внаслідок атаки ворожих дронів на Одесу зросла до 22 - МВА

Поїзди затримуються через аномальні погодні умови - Укрзалізниця

Окупанти втратили впродовж доби 820 військовослужбовців - Генштаб

Кількість постраждалих внаслідок атаки ворожих дронів на Одесу зросла до трьох - МВА

Одна людина постраждала внаслідок атаки ворожих дронів на Одесу - МВА

Підтримка американцями міграційної політики Трампа рекордно впала – ЗМІ

Орбан у відповідь на промову Зеленського в Давосі розпорядився викликати в угорський МЗС посла України

Климпуш-Цинцадзе після засідання міжпарламентської ради Україна - НАТО: багато країн визнають, що питання вступу до Організації виключно компетенція Альянсу та Києва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА