Інтерфакс-Україна
18:21 18.08.2014

Розроблений і вироблений в Запоріжжі бронежилет отримав сертифікат якості

2 хв читати

Бронежилет запорізького виробництва отримав сертифікат якості, повідомив голова Запорізької обласної державної адміністрації Валерій Баранов під час брифінгу в понеділок.

"Директор Запорізького інструментального заводу імені Войкова Олексій Литвин зараз перебуває у Києві, де він має отримати технічні умови на вироби в Міністерстві оборони України", - сказав В.Баранов, якого цитує прес-служба ОДА.

При цьому він зазначив, що перші 50 бронежилетів отримають запорожці, які проходять службу в 92-й бригаді.

"Першу партію бронежилетів ми відправимо через військкомат для наших земляків. Я вже домовився з керівництвом ВАТ "Запоріжсталь" про виготовлення першої партії бронежилетів цієї суботи", - констатував голова ОДА.

Він також повідомив, що станом на понеділок в області розміщено 12,910 тис. осіб, вимушених переселенців з Донбасу. Водночас 850 переселенців вже вирушили додому, до звільнених населених пунктів.

"Близько 1,5 тис. осіб переселенців проживають на території дитячих таборів та баз відпочинку, на зимовий період вони потребуватимуть більш пристосованих приміщень", - зазначив В.Баранов.

Як повідомлялося, в Запоріжжі розробили бронежилет 4-го класу захисту, виготовлений на чотирьох підприємствах: "Дніпроспецсталь", "Запоріжсталь", інструментальний завод ім.Войкова і фірми "Селена". Зокрема, "Дніпроспецсталь" розробила хімічний склад унікального металу для пластин українського бронежилета, "Запоріжсталь" займалася прокаткою металу, а виготовлення та обробка пластин здійснювалися на інструментальному заводі ім. Войкова. Пошиття бронежилета проводилася запорізькою фірмою "Селена".

Створення бронежилета коштувало 3 млн грн, зокрема "Запоріжсталь" і "Дніпроспецсталь" вклали по 800 тис. грн.

Собівартість виробу не перевищує 8 тис. грн.

Очікується, що запорізький бронежилет виготовлятимуть двох видів - з двома пластинами і загальною вагою 11 кг, а також з чотирма пластинами і вагою 14 кг.

ОСТАННЄ

Американська присутність в Гренландії може включати розміщення військових баз на її території - ЗМІ

Сили оборони звільнили Сухецьке, противник просунувся у двох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

Україна та Швейцарія підписали Меморандум про взаєморозуміння на CHF30 млн для підтримки МСП

Експосланець Трампа по Україні Келлог сподівається на мир до Дня Незалежності

Літак Зеленського очікується у Швейцарії зранку у четвер – авіаресурс

"Укрзалізниця" змінює графік руху: 118 поїздів далекого сполучення курсують за оновленим розкладом з 22 січня

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА