Інтерфакс-Україна
12:25 29.08.2014

Столичні школи готові приймати дітей переселенців із зони АТО в будь-який час

1 хв читати
Столичні школи готові приймати дітей переселенців із зони АТО в будь-який час

До шкіл Києва 1 вересня підуть понад 3,5 тис. дітей вимушених переселенців із зони антитерористичної операції, повідомляє департамент освіти і науки Київської міської державної адміністрації (КМДА) в п'ятницю.

У відомстві також зазначили, що набір дітей до освітніх закладів триває, для цього в департаменті працюють "гарячі лінії".

"Щоб зарахувати дитину до школи, батькам необхідно мати її свідоцтво про народження, документи про освіту, особисту справу й медичну картку. У разі, якщо у когось документа немає, профільні служби столиці зможуть швидко відновити їх. Крім того, у школах працюють комісії, що тестуватимуть дитину й визначать її рівень знань", - ідеться в повідомленні департаменту освіти і науки КМДА.

Як повідомлялося, найбільша кількість вимушених переселенців - у Києві, найменше - в західних областях країни.

Так, в Івано-франківській області до школи 1 вересня підуть 325 дітей переселенців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Захисники України в ніч на 14 січня знищили або подавили 90 зі 116 засобів повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 1247 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 171 бойове зіткнення

Енергопостачання та опалення в Кривому Розі після масованої нічної атаки ворожих БпЛА відновлено

Двом громадянам України у Німеччині пред'явили звинувачення у намірі здійснити диверсію за наказом спецслужб РФ

Окупанти втратили впродовж доби 990 військовослужбовців - Генштаб

14 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

МЗС РФ викликало посла Польщі щоб заявити протест проти затримання російського археолога

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА