Інтерфакс-Україна
17:07 02.09.2014

НБУ у вівторок на міжбанку купує долари по 12,5 грн/$1

1 хв читати
НБУ у вівторок на міжбанку купує долари по 12,5 грн/$1

Національний банк України (НБУ) у вівторок вийшов на міжбанк з купівлею долара за курсом 12,5 грн/$1, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" головний дилер Укрсоцбанку (Київ) Сергій Булгаков.

Як повідомлялося, НБУ за підсумками торгів на міжбанківському валютному ринку у вівторок із 14:00 зміцнив офіційний курс гривні з 13,114112 грн/$1 до 13,008652 грн/$1.

На міжбанку вранці котирування стартували з відміток 13,00/13,50 грн/$1, проте введені Нацбанком із 2 вересня адміністративні заходи дали про себе знати, і до середини дня гривня подорожчала до 12,50/13,00 грн/1.

Мінфін прогнозує середній курс гривні у 2014 році на рівні близько 12 грн/$1.

За оцінками глави НБУ Валерії Гонтаревої, збалансованим є курс гривні 11,5-11,9 грн/$1, а його падіння викликане панічною реакцією на війну на сході країни. Нацбанк минулого тижня заявив, що того тижня очікує зміцнення гривні до рівня 12,5-13,0 грн/$1.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поліція охороняє знеструмлені вулиці Києва після ворожої атаки

З прифронтових регіонів евакуювали 2,7 тис. осіб за тиждень – Мінрозвитку

Зеленський обговорив з європейськими лідерами подальші кроки для захисту життя людей, фінансові можливості та оборонну підтримку України

Путін користується моментом, коли світ майже всю увагу приділяє встановленню миру на Близькому Сході - Зеленський

Енергетики відновили е/е для більше ніж 725 тис. сімей - Зеленський

Данія витратить $8,5 млрд на посилення оборони через погрози Трампа щодо Гренландії

Водопостачання Києва поновлено у повному обсязі, світло повернули 466 тис. споживачів

Ідентифіковано трьох бойовиків "ЛНР", які під час окупації Куп'янського району Харківської області грабували підприємства

Зеленський обговорить зі Стармером дату наступного засідання Коаліції охочих

Кількість будинків без світла в Києві сягала 5,8 тис, наразі 540 тис споживачів вже заживлено

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА