Інтерфакс-Україна
20:12 02.09.2014

Кабмін схвалив затвердження програми співробітництва Україна-НАТО на 2014 р.

1 хв читати
Кабмін схвалив затвердження програми співробітництва Україна-НАТО на 2014 р.

Кабінет Міністрів України схвалив затвердження річної національної програми співробітництва Україна-НАТО на 2014 рік, повідомляє прес-служба уряду.

Згідно з повідомленням, зокрема, Кабмін на своєму черговому засіданні схвалив проект указу президента України "Про затвердження річної національної програми співробітництва Україна-НАТО на 2014 рік".

Цей проект програми доопрацювало Міністерство закордонних справ України за участю Комісії з питань партнерства України з НАТО з урахуванням особливостей співпраці в умовах збройної агресії Російської Федерації проти України, зокрема, сторона НАТО розробила додаткові механізми інтенсифікації співробітництва в усіх сферах, а також збільшено фінансування практично всіх наявних програм співпраці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В разі припинення вогню Україні знадобиться ще більша армія і більша допомога США та Європи, щоб стримувати РФ – ISW

Орбан анонсував звільнення від податків на доходи матерів двох і більше дітей

Голови МЗС країн ЄС у понеділок обговорить, чи можна зберегти мовлення Радіо Вільна Європа – Ліпавський

У Києві оголошена повітряна тривога, працює ППО

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РФ має беззастережно погодитись на пропозиції США, якщо хоче закінчити війну – Умєров

Під час мирних перемовин обговорюються Курська область, ЗАЕС, доступ до портів - Віткофф

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

В Чернігові завершений розбір завалів на місці удару дрона по 5-поверхівці, постраждала 1 жінка – ДСНС

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА