Інтерфакс-Україна
12:13 04.09.2014

Учасники добровольчих батальйонів біля Адміністрації президента вимагають посилення озброєння

1 хв читати
Учасники добровольчих батальйонів біля Адміністрації президента вимагають посилення озброєння

Адміністрацію президента України пікетують прибічники й супротивники проведення антитерористичної операції на сході країни.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", представники батальйону "Айдар" і "Донбас" вимагають посилення озброєння добровольчих батальйонів. "Вимагаємо від президента важкого озброєння", - заявив журналістам боєць батальйону "Айдар" Микола Лисенко.

За його словами, бійці не можуть воювати проти російських танків лише автоматами й кулеметами. "Позавчора нам передали 34 танки, але вони не змогли виїхати зі сховища", - розповів М.Лисенко.

Крім того, представники 8-ї афганської сотні батальйону "Дніпро" закликають керівництво країни зробити процес переговорів із президентом РФ Володимиром Путіним прозорішим. "Ми маємо розуміти, про що йдеться, щоб прийняти правильне рішення - озброюватися або вести переговори", - заявив один з бійців.

Також учасники пікетів вступили у словесну суперечку з групою жінок, які вимагали припинення АТО на Донбасі.

За оцінками, спершу учасників обох пікетів налічувалося до 20 осіб.

Водночас, починаючи з 11.00, до Адміністрації президента прибуло також близько 20 осіб із Першої київської сотні ОУН, 30 осіб, представників "Правого сектору", а також понад 50 осіб під прапорами "Блоку лівих сил України". Усі вони скандують: "Зброя - патріотам", а також виступають за посилення озброєння сил АТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

Мін'юст готовий ініціювати санкції щодо причетних до вилучення та знищення архівів на окупованих територіях

Голова Укрдержархіву Хромов задекларував 2 млн грн доходів за 2024 рік

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА