Інтерфакс-Україна
16:29 09.09.2014

На Донбасі нині перебувають майже 60 членів моніторингової місії ОБСЄ

1 хв читати
На Донбасі нині перебувають майже 60 членів моніторингової місії ОБСЄ

У Донецькій і Луганській областях на сьогодні ситуацію моніторять 59 членів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, повідомляють у Міністерстві закордонних справ України.

"Члени спеціальної моніторингової місії ОБСЄ перебувають у Донецьку, Луганську, Краматорську, Маріуполі. Очікується подальше географічне розширення зони присутності в цьому регіоні", - повідомив спікер МЗС України Євген Перебийніс на брифінгу.

Він також зазначив, що було оголошено про набір додаткових спостерігачів до складу цієї місії з числа громадян країн-учасниць ОБСЄ.

Окрім цього, за словами Є.Перебийноса, в контексті здійснення моніторингу між українськими профільними відомствами і спостерігачами спецмісії ОБСЄ впроваджено механізм постійних консультацій.

"Представники МЗС України, Генштабу, СБУ, Держприкордонслужби перебувають у постійному контакті зі спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ. Нині вдосконалюється відповідний механізм взаємодії", - наголосив представник МЗС.

Окрім цього, за його словами, для підвищення ефективності моніторингу спостерігачів ОБСЄ режиму припинення вогню на кордоні в серпні секретаріат ОБСЄ у Відні підписав контракт на постачання для представників місії безпілотних літальних апаратів.

"Очікується, що вони розпочнуть роботу в регіоні вже у жовтні",- поінформував Є.Перебийніс.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Розпочато розслідування за фактом розстрілу окупантами ще двох військовополонених на Покровському напрямку - прокуратура

Точицький виступив на відкритті виставки про Мазепу у Лаврі попри заяви Мінкультури про порушення в її організації

Суддя на мотоциклі в м. Дніпро на смерть збив пішохода - ДБР

Мерц закликав Китай підтримати західний план мирного врегулювання в Україні

Головна причина звільнення Остапенка - слабка позиція по повʼязаних з РФ релігійних організаціях, все інше технічне - Точицький

Точицький про заяви щодо тиску на "Софію Київську": я цього тиску не відчуваю

Основними сферами інтересу румунських компаній в Україні є будівельна галузь, ІТ-сектор та архітектура - CCBRU

Мін’юст скасував продаж нерухомого майна промгрупи "Юнігран" через санкції – юрфірма

ССО ЗСУ уразили важливий об’єкт російського ВПК – Генштаб ЗСУ

Президент України присвоїв звання Героя України Євгену Шаблу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА