Інтерфакс-Україна
13:06 10.09.2014

Україна має необхідні ресурси для розрахунків за зовнішніми боргами у 2014 році - Мінфін

1 хв читати
Україна має необхідні ресурси для розрахунків за зовнішніми боргами у 2014 році - Мінфін

Україна має необхідні ресурси для розрахунків за зовнішніми боргами у 2014 році, повідомляється на сторінці Міністерства фінансів України в мережі Facebook.

"Курс гривні збільшує видатки бюджету. Але, враховуючи те, що у нас достатньо запозичень у валюті, ми особливого тиску не відчуваємо. Тобто, бюджет не буде виходити сьогодні на ринок і купувати валюту. У нас є достатньо і для того, щоб розрахуватися за всіма зобов'язаннями до кінця року", - наведено в повідомленні слова міністра фінансів Олександра Шлапака.

Як повідомлялося, Україна 4 вересня отримала другий транш від МВФ за програмою stand-by у розмірі SDR914,7 млн (приблизно $1,39 млрд): частину транша в сумі близько $1 млрд буде використано на підтримку державного бюджету.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти за добу втратили 1 030 осіб та 90 од. спецтехніки - Генштаб

Іран обмежує доступ до інтернету на тлі масових антиурядових протестів у Тегерані та регіонах - ЗМІ

"Укрзалізниця": Через пошкодження контактної мережі на Київщині рух деяких поїздів здійснюється із затримками

ДТЕК: світло повернули для понад 30 тис. родин на Київщині

Рух поїздів "червоної" лінії метро курсує зі змінами через складну енергетичну ситуацію – КМДА

У частині районів Києва через обстріли виникли перебої з опаленням та гарячою водою – КМДА

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

США розглядає можливість виплат у 10–100 тис. доларів жителям Гренландії в межах обговорення потенційного "придбання" острова

Через масовану ракетну атаку ворога в столиці виникли перебої з водопостачанням – мер

Ракета, якою ворог атакував Львів, рухалася зі швидкістю близько 13 тис. км/год – ОК "Захід"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА