Інтерфакс-Україна
15:14 10.09.2014

У Харкові відбудеться благодійний аукціон для української армії

1 хв читати
У Харкові відбудеться благодійний аукціон для української армії

У Харкові в четвер відбудеться благодійний аукціон, кошти від якого буде передано українській армії.

Як повідомляє в середу прес-служба Харківської облдержадміністрації, на аукціон, який відбудеться за сприяння Української автокефальної церкви і Слобідського козацького війська, буде виставлено картини харківських художників Миколи Базиля, Олександра Винника, Олександра Волкова, Тетяни Коваленко, Олега Лазаренка, Олени Лазаренко, Олександра Лисенка, Іллі Панька, Михайла Попова, Володимира Турівського, Валерія Шматька, а також роботи з приватних колекцій.

Стартова ціна лотів - від 200 грн до кількох тисяч доларів. Аукціон відбудеться у виставковому залі Харківського національного академічного театру опери і балету.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський доручив уряду максимально повно виконувати всі соціальні зобов’язання держави

Зеленський: Відчувається, що українська промисловість набирає обертів

Адміністрація Трампа схвалила першу партію зброї для України, оплачену союзниками за механізмом PURL

Міноборони Польщі: Відповідальність за провокацію з БпЛА та її наслідки несе Росія

Міжнародна робоча група щодо санкцій проти РФ представила робочий документ про обмеження, щоб РФ погодилася на припинення вогню

У Києві 13-річний підліток зазнав травматичної ампутації ноги на залізниці

У Херсоні через обстріл загинув місцевий житель

Рятувальники 10 годин гасили масштабну пожежу на Київщині

Окупанти обстріляли два райони Дніпропетровщини, поранено трьох жінок, одна – у важкому стані

Disney, Universal і Warner Bros звинуватили MiniMax у порушенні авторських прав, подали позов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА